Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sosem kaptam még ajándékot a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sosem kaptam még ajándékot a barátomtól, ez baj?

Figyelt kérdés
Bennem fel sem merült még ez csak egy ismerősöm kérdezte és átgondolva tényleg nem kaptam még semmit, pedig én szoktam adni ha úgy volt. És semmiképp nem méregdrága ajándékokra gondolok csak egy csokor pitypang a kertből vagy akármi. Lassan egy éve együtt vagyunk. Szerintetek ez jelenthet rosszat?

2015. ápr. 14. 23:02
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
De ha így van akkor miért nem tart titokban, hogy villoghasson?
2015. ápr. 14. 23:11
 12/20 anonim ***** válasza:
9: Figyelmesség? Fejtsd ki kérlek. Amúgy beszéltél már vele erről, hogy néha napján örülnél pár deka csokinak?
2015. ápr. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Neharagudj, hogy ennyit kérdezek de én se vettem soha születésnapi kártyánál többet... Egyszerűen ilyen vagyok, és nem jelenti azt, hogy csak dgni kell a párom.
2015. ápr. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Kicsit úgy érzem, hogy ő elvarja, hogy én mindig a toppon legyek, tegyek meg mindent, hogy a kedvében jarjak és nem mindig azt kapom érte amit ezért várnék.
2015. ápr. 14. 23:14
 15/20 anonim ***** válasza:
32%
Ha van szex akkor szerintem igenis sok ajándékot kaptál tőle. Az ondó termeléséhez meglepően sok energiát emészt fel a szervezet.
2015. ápr. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Nekem ez így eszembe sem jutott, hogy csak szexre kellenek.
2015. ápr. 14. 23:15
 17/20 anonim ***** válasza:
8/12 10/12 ki mondta hogy 1 milka csokival hóditanák meg nőt? egy utolsó bunkó leszek mert attól nedvesedtek a romantikát ti cikinek tarcsátok! agymosott feministák!
2015. ápr. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Persze de a többi ezt próbálja beléd verni... Gyk krémje...
2015. ápr. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
17: Neked soha nem lesz nőd, tudod te egy alacsony randa srác vagy...
2015. ápr. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
18/19 nem ez a való élet! de kell nő a francnak le adom a korosztályt ott nem számít ki milyen magas és szép kinek mennyi pénze van :D
2015. ápr. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!