Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Miért nem kapok születésnapi...

Miért nem kapok születésnapi ajándékot a barátomtól?

Figyelt kérdés
Nem az ajàndékozas a fo dolog az unnepekben, ezt tudom. viszont ahhoz eleg regota jarunk mar, hogy semmit se kapjak. tudom, hogy nem szarmazik kifejezetten gazdag csaladbol,.de nem is varok el nagy erteku ajandekot, nagyon jol esne akar egy csokoz virag, vagy valami aprosag is. a lenyeg, hogy gondoljon ram. o viszont az anyagiakra hivatkozva nem ad nekem ajandekot szulinapomra. szerintetek rendben van ez igy, vagy mit tegyek? koszonom a valaszaitokat. :)

2014. okt. 28. 15:12
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
Ha nincs penze, akkor szerinted mibol vegyen viragot?
2014. okt. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Azert valami kis aprosagot illett volna adni, szerintem. Nalam is van olyan, hogy nincs tul sok penzem a baratnom ajandekara, de azert valamit mindig kitalalok, kesobb pedig kiegeszitem, ha ugy adodik.
2014. okt. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
Ha nincs penz, akkor nincs mibol. De azert legalabb rajzolhatna egy kepeslapot...
2014. okt. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
18%
"büntesd"- szex megvonással!
2014. okt. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Az nem feltétlenül rossz ha a barátod anyagias..

Vannak pozitív oldalai is ennek.

Ellenben ha a kreativitását nem képes használni arra ,hogy vásárolt ajándékok helyett próbáljon meg a kedvedben járni a születésnapodon .. ez nonszensz

Javaslom beszélj vele erről!

Ha nincs eredmény ,és ennyire sem érdekled dobd mint egy megunt ruhát! A mennyiség nem számít ,csak a minőség!

2014. nov. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
koszonom szepen a valaszokat, nagyon orultem a szulinapomon, mert reggel egy szal rozsa, a kedvenc edessegem es egy gyonyoru vers vart engem, amit a baratom irt nekem. ez volt a legszebb ajandek, amit csak kaphattam :)
2014. dec. 1. 14:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!