Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sosem kaptam még ajándékot a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sosem kaptam még ajándékot a barátomtól, ez baj?

Figyelt kérdés
Bennem fel sem merült még ez csak egy ismerősöm kérdezte és átgondolva tényleg nem kaptam még semmit, pedig én szoktam adni ha úgy volt. És semmiképp nem méregdrága ajándékokra gondolok csak egy csokor pitypang a kertből vagy akármi. Lassan egy éve együtt vagyunk. Szerintetek ez jelenthet rosszat?

2015. ápr. 14. 23:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Zavar téged?
2015. ápr. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak kihasznál téged. Ezt ismeretségi körömben szerzett tapasztalataimból szűröm le. Ismerek ilyen srácokat, és akkor csinálták ezt a csajokkal, ha csak használták a lányt x ideig, aztán leléptek, vagy mellette mást tartottak.
2015. ápr. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Csak jól esne néha :/
2015. ápr. 14. 23:04
 4/20 anonim ***** válasza:

Csak szex-re kellesz neki nem szerelemre :(

A fiuk ilyenek

2015. ápr. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
3: Amióta az ismerősöd felhozta vagy az elött is hiányzott?
2015. ápr. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
gratt! az ilyen bunkó tirpáknak van nője aki kedves törödö lenne 1 csajjal annak nincs kb@sott élet!
2015. ápr. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
1 év alatt azért sok minden történt,köztük mikulás,karácsony,valentinnap,nőnap,akár lehet,hogy ekkor volt a szülinapod és névnapod is,ha semmi ajándék,az cink,akkor csak szex semmi más
2015. ápr. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
6: miért? A csokivirág=törődés?
2015. ápr. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Nem zavart mert szerintem nem ettől függ, hogy szeret-e, inkább csak a figyelmesség hiánya ami zavar.
2015. ápr. 14. 23:10
 10/20 anonim ***** válasza:
6-os egy nő megszerzése/megtartása nem az ajándékhalmoktól függ :D az ilyen megnyílvánulásod után,szerintem pl. szar a dumád kapásból
2015. ápr. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!