Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk. Ti hogyan vagytok vele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk. Ti hogyan vagytok vele ha egy lanynak van egy ketto tetovalasa es egy gyuru az also ajkaban?

Figyelt kérdés

2015. márc. 29. 22:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
nekem tetszik. kérdés h egy ilyen csajnak mennyire tetszik egy átlagos tetkó piercing stb nélküli csávó?
2015. márc. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Ha mértékletes és ízléses a tetoválás akkor nem gond. Ha már úgy néz ki a gazdája mint egy naphal,az már ronda.A pírszinggel ugyanígy vagyok.
2015. márc. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Ha jol a kedvemre teszel fo"leg orallal,engem nem zavarna sem a tetko,sem a piercing.;)))D
2015. márc. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

ne aggódj, sokaknak tetszik :) nekem összesen 7 piercingem van, meg ennél több tetkóm, és semmi gond sincs a pártalálással, és sokaknak bejövök azért :) ízlés kérdése, ahogy a való életben, a gyakorin is vegyes visszajelzéseket fogsz kapni, mivel mindenkinek más tetszik. szerintem ha ízléses, és nem tucat tetkókról van szó, az nem veszi el az embereknek a kedvét.

20L

2015. márc. 30. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Én imádom a tetovált lányokat, nőket mivel nekem is van rengeteg tetoválásom. A piercing annyira áll távol tőlem, hogy magamnak nem csináltatnék de máson teljesen elfogadom. Lehet, hogy ott éppen nem tetszene de kétlem, hogy hangot adnék ennek, nem egy egetrengető dolog egy piercing.
2015. márc. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!