Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Terhes lehetek, ha a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes lehetek, ha a barátom először elélvezett, majd megtörtént, de másodjára abbahagytuk, mielőtt elélvezett volna?

Figyelt kérdés
Tisztában vagyok vele, hogy lehetek terhes, de mekkora rá az esély? Érdemes kockáztatnom, vagy vegyek esemény utánit?
2010. febr. 17. 21:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Van esély rá, de nem sok. Hiszen tudod: az előváladékban is lehetnek spermiumok.

Szerintem védekezzetek mindig!!! Adottak már a lehetőségek: gumióvszer stb..

Ne legyetek már ennyire fleelőtlenek!!

Szerintem nőgyógyászhoz menj el minnél hamarabb, ő többet tud mondani!!

2010. febr. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Először hol élvezett el? Benned vagy megszakítással? Az is fontos,hogy te félidőben vagy-e...
2010. febr. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Van rá esély bőven! De miért nem jobb megvenni azt a rohadt gumit, mint itt idegesen feltenni a kérdést? Én nem kérdéseket tennék fel, hanem már mennék is a nődokimhoz ha ennyire tisztában lennék azzal amit tettem!
2010. febr. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
ha másodjára beléd dugta akkor sokkal nagyobb az esély, mivel a 2. előváladék kihozta a maradék spermát is. ha most vagy peteérésben nagy az esély h terhes vagy
2010. febr. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Erről mindig a rendőr jut eszembe, aki szinte állandóan óvszerrel védekezik. Csak akkor veszi le, ha pisil - vagy, ha dug.
2010. febr. 18. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
:D:D
2010. febr. 18. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!