Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A vékony lány nagy mell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vékony lány nagy mell kombináció mennyire népszerű?

Figyelt kérdés

Ha adott egy ilyesmi alakú csaj:

[link]

[link]


csak jóval nagyobb mellekkel (70D,E), szóval mell kb mint neki:

[link]

[link]


Természetesen minden természetes.


Ez inkább előny vagy hátrány?


Ha egy szép arcú és nem üresfejű lányról van szó.


2015. márc. 28. 12:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Óó, Kislány, hány éves vagy? :)
2015. márc. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Főnyeremény
2015. márc. 30. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha valaki kimondottan az alakra kérdez, akkor teljesen mindegy hogy az illető milyen tulajdonságokkal rendelkezik, mert azáltal nem lesz se szebb sem csúnyább.

Na tehát, hogy a kérdés többi pontjához is érjek: azt kell, hogy mondjam, hogy igen népszerű. Alapból sokakat már nem is érdekel, hogy hogy néz ki, csak az, hogy mekkora melle és feneke van az illetőnek.

Nekem speciel a vékony lányok tetszenek és kis mellekkel és fenékkel. Szóval egyik sem legyen nagy. Szép, formás legyen és semmiféleképpen nem nagy. Én úgy gondolom, hogy az aránytalan és egyben csúnya is.

Most, hogy előny-e vagy hátrány azt elég nehéz megítélni. Erre csak azt tudom mondani, hogy személytől függ. Valakinek előny, valakinek hátrány.

De szerintem alapvetően, olyan hú de nagy probléma nincs vele.

2015. márc. 31. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Álomkombináció! Mondhatni már közel van a tökélyhez legalábbis nálam. :)
2015. márc. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!