Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire hatasos a Postinor 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire hatasos a Postinor 2 esemeny utanni tabletta, ha idoben beveszi az ember? Milyen mellekhatasokat ereztetek tolle?

Figyelt kérdés

Egy oraval a baleset utan bevettem a tablettat. Masnap volt egy enyhe hanyingerem es egy kis fejfajasom de hamar elmultak, es ket napig faradekony voltam, illetve (szombaton volt a baleset) hetfon reggel olyan erzesem volt mintha masnapos lennek. Enni sem tudtam egy darabig. Valoszinuleg az izgulastol is lehetett. Kremes valadekis volt a huvelyembe, ram inkabb zseles jellemzo, de azota az sem jelentkezett. Ami tartos azok a hasgorcsok, fura ezes az alhasamban, azok tegnap voltak a legerosebbek, de miota bevettem a gyogyszer folyamatosan erzem oket. Ez mind a hormonok miatt van amit a gyogyszerrel vettem be?


Nektek milyen tuneteitek voltak? Hatott a gyogyszer? vagy mas esemenyutanni?


Amugy a baleset a menstruaciom vege utanni .napon volt, elmeletileg meg nem termekeny idoszak, es amint eszrevettuk egybol kimostam a huvelyem, ha egy kicsit is szamit.



2015. márc. 19. 10:23
 1/9 anonim ***** válasza:

Nagyon.

Mint egy lórúgás, olyan.

Érzed, ahogy a ló dübörög benned, és szétcsap mindent.


Ja: UTÁNI, TŐLE.

2015. márc. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

1: mit mondott az orvos, aki felírta?

2: mit ír a használati utasítás?

3: miért nem mész szakemberhez?

4: "a baleset a menstruaciom vege utanni .napon volt, elmeletileg meg nem termekeny idoszak" Elméletileg én meg lottónyertes vagyok...


Tehát: menstruálsz mondjuk 5 napig, sperma elél 3-5 napig, és korábban van peteérésed, mint a nagy könyvben, mondjuk a 12-14 helyett a 10. napra. Számoljunk: mens:5 + sperma:5=10 nap, ami = peteérésed a 10. napon....

2015. márc. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

3.napon volt a szam lemaradt.


Nallunk recept nelkul kaphato, szoval nem beszeltem orvossal.. utanna olvastam es irtam levelet par szakembernek, akik meg nem valaszoltak azota, es elenezest ha izgulok... feltunes nelkul sajnos nem mehetek el szakemberhez, es nem szeretnek szuleimmel beszelni ilyesmirol, ha esetleg nincs baj. Tapasztalatokat kertem, mivel ket ismerosom is vett be ilyet es semmi mellekhatast nem tapasztaltak.

2015. márc. 19. 10:42
 4/9 A kérdező kommentje:
fogok teszteli is jovhet szombaton, es az azt koveto szombaton is ... de addig megesz az ideg
2015. márc. 19. 10:44
 5/9 anonim ***** válasza:

"Nallunk"

Figyelj, hagyd már el ezeket a dupla betűket, mindenki hülyének néz.

Jól csináltad, és most a havi vérzés idejéig nem tudsz semmi mást csinálni, tesztelni is felesleges.

Addig maradj békén.

Csak vigyázz, mert ez olyan erős szer, hogy nem lehet ám túl gyakran alkalmazni!

2015. márc. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

bocsi tenyleg nincs idegem a helyesirasra figyelni...


soha tobbet nem akarok beszedni de meg latni sem

2015. márc. 19. 11:28
 7/9 A kérdező kommentje:
tesztelni fogok, mert olvastam, hogy volt akinek ki maradt egy ideig a verzese
2015. márc. 19. 11:37
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy nálatok recept nélkül kapni???? Hogy van annak a gyógyszertárnak működési engedélye??? Hol van ez?
2015. márc. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Romania, nem Magyarorszag


itt lehet minden patikaban, de olvastam, hogy mas orszagokban is lehet

2015. márc. 19. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!