Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekem miért nem lehet barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem miért nem lehet barátnőm? Miért tekintenek rám undorral vagy közönnyel, miért? Engem miért nem szeretnek?

Figyelt kérdés
2015. márc. 13. 10:11
1 2 3
 21/25 Noydra ***** válasza:

20: Én ismerek is olyan embert, aki nem csak ronda de még undorító is, mégis mindig van nője...

Hidd csak el, hogy tud a nőknek is másodlagos lenni a külső.

2015. márc. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Nekem meg van egy osztálytársam, aki kívül-belül undorító, de neki is mindig van barátnője. De mármint komolyan undorító. Most mondanám, hogy jó a szövege, vagy a kisugárzása, de az nem lenne igaz. Nagyon irritáló a gyerek. És még ronda is. És mielőtt ezzel jönnétek: nem is gazdag.
2015. márc. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Én meg ismerek egy embert, akit valójában földönkívüliek építettek be a társadalomba. Vagy most nem azt játszuk, hogy ki tud nagyobb mesét kitalálni. Sajnos most így hirtelen túl szegényes és sokkal valószínűbb, mint az a mese, hogy ronda srácnak lehet barátnője. Valójában szerintem csak ti látjátok rondának, de valójában teljesen átlagos.


19: Nem görcsölök rá, spontán hozom össze azokat a laza fél perceket, amennyi időt egy lány képes a közelemben tölteni.

2015. márc. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 Noydra ***** válasza:
Gondoltam, hogy úgysem hiszed el. Tudom, messziről jött ember azt mond, amit akar. Attól még így van. Nem vagyok nő, reálisan látom, melyik fiú/férfi lehet ronda, vagy jóképű.
2015. márc. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben vagyok én is. 25 vagyok és még szűz. Rengeteget próbálkoztam, de sajnos rondaságom miatt a kutyának se kellek. Még a saját anyám is azt mondja, hogy próbáljam elterelni valamivel a figyelmemet. De hát ez nyilván nem könnyű. Sajnos nincs olyan egyetem, ahol csak egyedül tanulnál, vagy munkahely ahol nincsenek kollégák.


Azt tanácsolom, hogy próbáld meg lejjebb adni az igényeidet, amennyire csak a gyomrod bírja.

Mindenesetre én most, olyan rendezvényekre járok, ahol sok az értelmi és testi fogyatékos. Nyilván sokkal elfogadóbbak, mint az egészséges emberek. Eddig sajnos még nem jött össze semmi. :(

Vagy talán próbálkozhatsz külföldön is. De ne nyugatra, hanem inkább a keleti vidékeken próbálkozz pl. vietnam, thaiföld

2016. jan. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!