Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekem miért nem lehet barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem miért nem lehet barátnőm? Miért tekintenek rám undorral vagy közönnyel, miért? Engem miért nem szeretnek?

Figyelt kérdés
2015. márc. 13. 10:11
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Ja, ez a 9es válaszolónak ment.:)
2015. márc. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Lehet itt magyarázni önbizalomról meg pozitív hozzáállásról, megnézném a nagyokosoknak mennyire menne pl. egy ilyen arccal a csajozás. :)

[link]

[link]

2015. márc. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
10: Persze, mindenkit érnek visszautasítások azzal nincs is gond. Viszont mindenkit érnek, normál esetben, pozitív visszajelzések is. Engem ilyen még soha az életben nem ért. Változtatni mindig lehet. Kell is. Lefogytam például. De az arcon és a magasságon ezt mit sem változtat. Képet nem nem küldök. Semmivel nem változna semmi. Azoknak szoktam képet küldeni, akikkel éppen ismerkedési szándékkal levelezem, hiszen az ő visszajelzésük a mérvadó. Attól semmivel sem leszek közelebb minden álmomhoz, egy párhoz, hogy valaki csupán jószándékból, önbizalom építő jelleggel küld egy fals pozitív jelet.
2015. márc. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
12: A fene :D Az én arcom azért még ennél is klasszisokkal ocsmányabb :D
2015. márc. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

#14

Én azt nem tudhatom :D

Próbáltam olyan arcot keresni, ami tipikusan "nem jön be" a csajoknak.

2015. márc. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Ismerek egy pláza cica kinézetű csajt, akinek pont úgy néz ki a barátja, mint akit 12. válaszoló belinkelt. Mondjuk nagyon idegesítő személyisége van a lánynak, szinte mindenki utálja.
2015. márc. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Neked kell szeretned es tisztelned Magad. Pl tortenet. Van egy nagyon ronda 160 cm-es baratom. Nem is gazdag, de a nok ugy odavannak ertek, hogy ilyet meg nem lattam. Tapadnak ra es eroszakosan le akarnak vele fekudni. Egyedul a szovege szenzacios. Meg a humoRa. Meg a legfontosabb, hogy szereti sajat magat.
2015. márc. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 Noydra ***** válasza:
Pedig egyáltalán nem baromság a hozzáállás és a kisugárzás szöveg...
2015. márc. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
#3, 8: Nem lehet, hogy azért nem sikerül, mert nagyon rágörcsölsz? És a lányok megérzik, hogy csak azért kellenek neked, hogy legyen valakid. Nem Ő, csak simán valaki...
2015. márc. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

17

Hagyjuk már ezeket a nagyvárosi legendákat :)

Érdekes módon a valóságban senki nem lát ilyet :)

2015. márc. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!