Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekem miért nem lehet barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem miért nem lehet barátnőm? Miért tekintenek rám undorral vagy közönnyel, miért? Engem miért nem szeretnek?

Figyelt kérdés
2015. márc. 13. 10:11
1 2 3
 1/25 tarnai ***** válasza:

Nekem miért nem lehet barátnőm?

CSAK, KÉSZ. EL VAN DÖNTVE.


Miért tekintenek rám undorral vagy közönnyel, miért?

MERT!


Engem miért nem szeretnek?

CSAK!

2015. márc. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
De miért?Mi az oka?
2015. márc. 13. 10:13
 3/25 anonim ***** válasza:
Nekem sem lehet, és tudod miért? Mert túl alacsony vagyok és nem vagyok jóképű, sőt egyenesen ronda vagyok. Szoktam beszélgetni lányokkal, amikor éppen nem lépnek le két szó után, mondván, felfordult tőlem a gyomruk, akkor szokták mondani, hogy aki úgy néz ki, mint én inkább vonuljon be egy barlangba, hogy ne bántsam az emberek szemét. Na, ilyen visszajelzéseket kapok csak! Na, most akkor nekem mégis hogy legyen barátnőm?
2015. márc. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Selejtes vagy sajnos :(
2015. márc. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Ne nyavajogj, ez nem férfias
2015. márc. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
87%

Valószínűleg olyan negatívan állsz saját magadhoz, vagy a nőkhöz, hogy ezt megérzik. Vagy nem hozod ki a külsődből a legtöbbet, igénytelen/slampos vagy. Esetleg mindkettő. Ha küldesz képet, megmondhatom, hogy szerintem a külsőddel lehet-e valami baj, vagy tényleg a hozzáállásoddal.

20/L

2015. márc. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
4%
Na, még egy nap hülyesége! Tök mindegy, hogyan állsz hozzá, vagy mit akarsz kihozni magadból, alapvető tulajdonságokon nem változtathatsz (testmagasság, arcfelépítés), és ha ezeket bukod, akkor lehet neked akkora kisugárzásod, mint a fukushimai erőműnek akkor sem fog egy lány sem feléd nézni. Ne hidd el ezeket a kamuszövegeket.
2015. márc. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
87%
Én meg a 3as válaszolóra lennék kíváncsi. Elég paraszt csajokkal ismerkedhetsz, ha ilyet mondanak neked. 23N
2015. márc. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
8: Lényegében teljesen független milyen lányoknál próbálkozom. 28 vagyok, 16 éves korom óta aktívan próbálok barátnőt szerezni. Most számszerűsítsem, hogy ez alatt hány elutasításban volt részem? Majdnem mindenféle típusú lánnyal próbáltam már ismerkedni (a plázacica, a nagyon szép és a diszkós ribi kategóriákat hagytam ki, mert túl nagy az eszmei távolság egy ilyen lány és köztem). Olyan lánnyal viszont még soha nem találkoztam, aki képes lett volna velem akár kettesben eljönni valahova randizni (gondolom égő nekik egy olyan ocsmány sráccal mutatkozni, mint amilyen én vagyok). Lényegi különbség nincsen ilyen szempontból a lányok között: ha az ember ronda, megpróbálnak minél előbb megszabadulni a közeléből. És sokan gondolkoznak úgy, hogy a bunkóság erre az egyik leghatásosabb eszköz.
2015. márc. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Nyugodjál meg, elutasításban mindenkinek van része, nem vagy vele egyedül. De mutathatnál egy képet magadról, mert most már tényleg érdekel. Nagyon nagyon csúnya férfiakat nem igen láttam még, szóval lehet tényleg tudnál valamit változtatni.
2015. márc. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!