Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kérdezzem meg tőle hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kérdezzem meg tőle hogy miért csinálta? 15l

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akit nagyon szeretek, 3 hete megcsókolt, aztán utána egy héttel mégegyszer.

Azóta találkoztunk 4x és olyan volt, mintha semmi nem történt volna, én rontottam el hogy fel sem hoztam utána a témát hogy ez most mi volt, de ma eldöntöttem hogy este rákérdezek.

De nem tudom hogy mit írjak neki, hogy ne vegye észre hogy szeretem, mivel tudom hogy neki ez nem jelentett semmit...

Hogy kérdezzem meg hogy miért csinálta?Csak tisztában szeretnék lenni azzal, hogy ez mi volt és miért.

Köszönöm a válaszokat.:)


2015. márc. 5. 17:07
 1/1 anonim válasza:
Én ezt nem ertem. :D Ha megcsókolt, akkor hogy ne jelentenel neki barmit is? Tudtommal az emberek nem csókolják meg a másikat poénból. :D (na jo,van olyan,de az mas.) En a helyedben csak simán rakerdeznek,mert gondolom szoktatok beszélgetni egy csomót,es elegge jobsn is vagytok. :)
2015. márc. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!