Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem merek nagyWC-zni, mikor a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merek nagyWC-zni, mikor a barátom is itt van, mit tegyek?

Figyelt kérdés

annyira félek, hogy büdös lesz utánam, ha bemegy, vagy túl hangos lesz a plutty (bocsi, tudom, hogy undi, de ez van), vagy hogy pukizok véletlenül egy nagyot, amit meghall és kiszeret belőlem, vagy undorítónak fog találni.

Meg amikor együtt alszunk, akkor is folyamatosan attól rettegek, hogy véletlenül pukizni fogok :(


2015. febr. 27. 16:59
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
17%
Jogos a félelmed! Már volt hogy ilyesmi miatt a ábrándultam ki egy csajból.
2015. febr. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
Hajh, régi szép idők. Egyszer a barátnőmnél voltam (szüleivel élt), és borzasztóan fájt a hasam. Próbáltam minél halkabban intézni, de hát úgy sikerült, hogy életem leghangosabb recsegős fosását hoztam össze egy irdatlan seggsípolás után. Utána nyilván mindenki rajtam nevetett, de örültek, hogy felavattam magam.
2015. febr. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
sírsz :DDDDDD
2015. febr. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%

jajj, ettől én is félnék, ha akkor jönne rám, amikor itt van nálunk

de szerintem nem olyan gáz a dolog, kb. fél év egymáshoz járás után én már nem tartanék ettől.

ha ezétt kiszeret belőled, akkor nincs sok esélye az életben, ugyanis minden lány kakil!!!

2015. febr. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy annyira izgulok, amikor itt van, mintha vizsgázni mennék és ilyenkor még hasmenésem is lesz ráadásul
2015. febr. 27. 17:08
 16/29 anonim ***** válasza:
58%
Gondolom szexelni meg van pofád, mi?:D
2015. febr. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%

Akkor miért nem oldod meg reggel hogy elmész kakilni?

Ha pedig pukiznod kell kimész a fürdőbe vagy a konyhába, hogy ne hallja.

A büdös kakira meg ott van a légfrissítő.

2015. febr. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Vegyél be hashajtót, akkor mindez nem fog érdekelni!
2015. febr. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
nőj fel
2015. febr. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Szia! Néha én is félek ilyesmitől, de rájöttem, hogy nem kell, mert emberek vagyunk, ezek természetes dolgok. Aki meg ilyen miatt képes kiszeretni belőled, az nem is érdemel meg!!! Úgyhogy emiatt tényleg ne aggódj!!!
2015. febr. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!