Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem merek nagyWC-zni, mikor a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merek nagyWC-zni, mikor a barátom is itt van, mit tegyek?

Figyelt kérdés

annyira félek, hogy büdös lesz utánam, ha bemegy, vagy túl hangos lesz a plutty (bocsi, tudom, hogy undi, de ez van), vagy hogy pukizok véletlenül egy nagyot, amit meghall és kiszeret belőlem, vagy undorítónak fog találni.

Meg amikor együtt alszunk, akkor is folyamatosan attól rettegek, hogy véletlenül pukizni fogok :(


2015. febr. 27. 16:59
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
:DDDDD
2015. febr. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
:DDDDD
2015. febr. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

Ettől tényleg félhetsz.

Ismerős 18 évesen jött rá hogy a lányok is szoktak kakilni.

A barátod tudja hogy te szoktál?:D

2015. febr. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
Akkor szaladj átt a szomszédhoz.
2015. febr. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
Ez az élettel jár, ha valaki képes lenne emiatt kiszeretni a másikból, akkor az nem normális.
2015. febr. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Mert a pasi még életében nem szrt büdöset, sosem fingott, és nem volt hangos tőle a wc igaz? Ő is görcsöl miattad ennyit? Hogy te mit gondolhatsz róla?
2015. febr. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Vannak akik nem szégyellik magukat ez miatt.Ollyannyira,hogy a zuhanyzóba is beleszarnak.
2015. febr. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

Ne nevessetek légyszi, tényleg probléma...

És az egy dolog, hogy a fiú csinál ilyet, de a nőktől van elvárva, hogy puha legyen a bőrük, mint a babapopsi, mindig csinosak és kívánatosak legyenek stb.

2015. febr. 27. 17:04
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

Dugj fel magadnak egy parafa dugót és el is múlt a veszély..


Jézusom..hülye vagy..bocsi,de én a barátom előtt még nyitott ajtónál is szoktam pisilni,azért nagy wc-zni nem..dehát nem tudom mi ebben az undi. Ez az élettel jár.


Tipp: Vigyél a fürdőbe Air Wick-et,vagy légfrissitőt és aztán befújsz vele,ennyi :)

2015. febr. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
És mi lesz, ha egyszer férjhez mész? Hogy oldod meg a sz...rást 40-50 éven át jó esetben?
2015. febr. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!