Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki megerőszakol két embert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki megerőszakol két embert azzal hogy fajtalankodásra kényszeríti annak börtön jár?

Figyelt kérdés
mert az osztály című filmben ez történik, és szerintem egyszerűbb lett volna a rendőrségre menni és feljelenteni azokat akik ezt tették, és azokat bezárták volna a börtönbe, egyszerűbb mint lelőni a fél iskolát.
2015. febr. 27. 16:13
 1/2 Girls are ridiculously shallow ***** válasza:
Nem, fegyház.
2015. febr. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ja,bemennek nagy lazán a rendőrségre,hogy le kellett sz...nom őt ezek az emberek miatt,és van képi bizonyíték,és megmutatják úgy mindenkinek.Nem tudom,hogy te így cselekednél e,de én mikor a filmet néztem maga a gondolat is elborzasztott.Ha velem csinálták volna ezt szerintem én is ezt csináltam volna.És valahogy én nem sajnáltam azt a sok nyomorultat,szerintem bőven megérdemelték.
2015. febr. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!