Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok titeket nem zavar a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket nem zavar a szex előtt "kikandikáló" tisztasági betét a bugyiból? Vagyis gondolom hogy legtöbbötök használ.

Figyelt kérdés
2015. febr. 23. 18:33
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
17, de már évek óta van
2015. febr. 23. 18:46
 12/17 anonim ***** válasza:
Ha segít, nekem is ez volt a nemi éréstől, hogy muszáj volt tisztasági folyamatosan. Aztán 18 évesen lecsökkent a mennyisége, és elég a bugyi :)
2015. febr. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

A tisztasági betétek észre sem lehet venni,csak mikor lehúzod a bugyit..Nem is értem ezt a bugyuta kérdéset :D


Plusz,még tangához is lehet hordani,mert már arra is van külön fajta.


A másik,én nem az erős folyás miatt használom,sem azért mert nem tisztálkodom minden egyes nap,hanem mert jó az illata és frissebnek érzem magam odalent.

2015. febr. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Hát úgy értettem, hogy lehúzom s aztán ha meglátja mit szól vagy nem tudom
2015. febr. 23. 18:54
 15/17 anonim ***** válasza:
51%
Hidd el, ha már bugyilehúzásnál vagytok, nem az fogja érdekelni. :D
2015. febr. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Én nem használok, csak néhányszor volt rá példa. De amikor tudtam, hogy na most szex lesz, előtte kiszaladtam a mosdóba és gyorsan kivettem. Nem tudom elképzelni, hogy a párom előtt betéttel szexinek érezném magam.
2015. febr. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ugyan ne butáskodj már! Engem akkor sem zavarna a látvány hogy ha előttem húzza le a bugyiját egy szép nő akivel intim kapcsolatba kerülök, ha a tisztasági betétjéből ami a bugyijában van csavarni lehet a nedvességet. Ha ilyen apró dolgok zavarják a partnered vágd ki hogy a lába se érje a földet!
2015. márc. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!