Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Zavar a betét lehajoláskor....

Zavar a betét lehajoláskor. Titeket miben zavar a betétt amikor megvan?

Figyelt kérdés
Arra gondolok milyen tevékenységben zavar a menzesz alatt?Mit nem szeretsz csinálni ilyenkor?? 13/L

2013. dec. 7. 08:46
1 2
 1/11 anonim válasza:

arra könnyebb válaszolni mit szeretek..feküdni mozdulatlanul :D

az összes többi csak nyüg olyankor ..persze ez változó..

am meg ha jó minőségű betét használsz akkor észre se veszed :P

2013. dec. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mindenben!
2013. dec. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Engem is nagyon zavart a betét, ezért inkább pamut vattát használtam.
2013. dec. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Engem egy cseppet sem zavar, vékonyat használok belőle. Szinte észre sem veszem. Évekig tampont használtam, nekem az nem vált be. Mondjuk a P4 után váltottam betétre, mert nem akartam, hogy az az alvadt trutyi bennem legyen órákig.
2013. dec. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Engem semmiben nem zavar. Ha beteszem, azonnal hozzászokom, aztán mintha nem is lenne :) A tampon se zavar, de a betét számomra gusztusosabb (ahogy az előző is írta: nem bennem van az alvadt trutyi, hanem legalább kívül).
2013. dec. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ehhez amúgy valóban nem mindegy, hogy milyen betétet használsz, a természetes felületek sokkal kényelmesebbek. Én az olyat szeretem, aminek a felülete ilyen papír/vatta szerű, mindegy, csak ne műanyagos legyen.
2013. dec. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar.Mondjuk ilyenkor pár napig kerülöm az intenzív mozgást,tornázást,de egyébként jól elvagyok a betéttel.
2013. dec. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Engem tesin zavar nagyon:/ mikor futok, meg fekvôtámaszozok, de a legrosszabb az ugrókötél:'(
2013. dec. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Engem fura, de semmiben sem zavar. én alwayst használok. Napközben vagy super plust vagy északait. Az északait mondjuk már akkor kicserélem amikor félig megtelt, de ha északai van bent legalább biztos vagyok benne, h nem ázok át.

Amúgy előző! amikor menstruálsz nem kötelező tesizned, simán odamehetsz a tanárhoz és mondhatod, h megvan. az én tesitanárom (aki férfi) cs mondja h üljek le és kész. 13L

2013. dec. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Természetesen a betét nem annyira kényelmes, mint a tampon, de mégis inkább ezt javasolják az orvosok, mert a bomló vér messzebb van a méhszájtól.

Nekem azért kényelmetlen, mert a a vér hátrafolyik a fenekem felé és ott tud foltot hagyni, ahol nem számítok rá:)

Egyébként meg lehet szokni, ezek a mai betétek már nagyon jók, amikor még nagylány lettem, csak a régi vastagok voltak...na az szépen átütött a nadrágon..

2013. dec. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!