Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy használjak tampont, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy használjak tampont, ha úszok?

Figyelt kérdés
Úszónő vagyok és muszály mennem úszni, de van egy kis probléma! Soha sem használtam még tampont!! Nem tudom mennyire fáj felrakni vagy, hogy hogy kell.Attól is félek, hogy a medencében kicsúszik és véres lesz a víz.Véres lesz a kezem, ha felrakom a tampont? Fáj nagyon kivenni, ha megszívja magát? Mi van ha leesik a zsinor a tampon végéről? Valaki segítsen légyszíves és mondjon el mindent a tampon használatáról kérlek!!! :o

2015. febr. 22. 17:57
 1/5 A kérdező kommentje:
*Muszáj ( bocsánat a helyesírási hiba elkövetéséért!)
2015. febr. 22. 18:00
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha veszel egy tampont, ott le van írva minden, hogy mit hogyan kell csinálni. Nem sok esély van rá, hogy kiesik, ha jól helyezed fel. Egy kicsit lehet, hogy fájni fog, amikor kiveszed, de nem vészes. Sok sikert a használathoz! :)
2015. febr. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem faj, csak a verzesnek megfelelo meretut kell venni. Ha jol teszed fel, megfeleloen melyre, akkor nem csuszik ki. Ha a zsinor elszakad (amire kicsi az esely) akkor hagyni kell, hogy megszivja magat, aztan ki tudod nyomni magadbol. Kivenni nem faj, csak kihuzod. Ha jol helyezes fel nem is erzed. 13 eves korom ota hasznalom es eddig semmi problemam nem volt vele :)
2015. febr. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#2-es vagyok és ezt találtam:

A tampon felhelyezése


Moss kezet!

Bontsd ki a tampon dobozát és vegyél ki egy tampont. Fontos, hogy a csomagoláson ne látszódjon sérülés. Ha később a táskádban tartasz magadnál tampont, használj dobozt, tasakot. Mindenképpen figyelj a tárolásra és a csomagolás épségére, mert ez biztosítja a steril környezetet.

Tépd le a középen található szalagot a tamponról, és vedd le a műanyag fóliát a tampon húzószál felöli részéről. Ne felejts majd kidobni a szemetet!

Egyenesítsd ki a húzószálat egy erős rántással, ezzel ellenőrizni is tudod a tampon minőségét, hogy nem szakad el, stb.

A mutatóujjadat tedd a tampon végén lévő mélyedésbe, ennél fogva tudod majd felhelyezni hüvelyedbe a tampont.

Távolítsd el a védőfólia felső részét is.

Foglalj el egy kényelmes helyzetet. (Pl: guggolva, wc kagylón/kád szélén ülve, vagy állva egyik lábadat magasabbra téve, stb.) Szabad kezeddel finoman nyisd szét a szeméremajkadat. Ez megkönnyíti a tampon felhelyezését a hüvelybe, amely a húgycső és a végbélnyílás között helyezkedik el.

Mutatóujjad segítségével finoman told a tampont ferdén hátra és felfelé. Ne erőltess semmit, ha ellenállást tapasztalsz, változtass egy kicsit az irányon. Lassan told tovább a tampont, amíg a kezed megakad – ez a medencefenék izomzata, amely összehúzza a hüvelybemenetet. A tampont mindenképpen át kell tolnod ezen a szakaszon ahhoz, hogy kényelmesen, minden érzés nélkül tudd használni a tampont. A tampon akkor van jó helyen, ha semmit nem érzel.

Az ellazuláshoz nagyon jó segítséget nyújthat, ha szabályosan lélegzel, ezért figyelj oda rá. (A kifújás pillanatában van a legjobban ellazítva a hüvely- és záróizmod.)

2015. febr. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm..el sem tudjátok képzelni mennyit segítettetek :)
2015. febr. 22. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!