Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek normal vagy super...

Szerintetek normal vagy super tampont használjak? Félek a TSS-től

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, a vérzésem az első 3 napban elég erős, sportolok is.

a felhelyezéssel nincs gond, próbáltam már super plust is, az sem fájt de nem is telt meg.. nem tudom mekkora a méretbeli/nedvszívásbeli különbség a normal és a super között (OB)


2014. okt. 14. 16:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Én 16 éves korom óta használok supert az első három napban, mert az pont jó, és kellően meg is telik (én is sportolok). A normált maximum később, vagy ha a harmadik napon délelőtt kisebb a vérzés. A super plust én már nem bírom, maximum a második nap délelőtt, amikor a legerősebb a vérzés, és a super egy óra alatt átereszt. Próbáld ki, mert a vérzéserősség teljesen szubjektív, így csak magadnak tudod megmondani.


Használj silk touchot, mert az akkor is könnyebben lejön, ha nincs tele, és nem rotálja fel a hüvelyfaladat.


A TSS-től ne félj, ha megfelelően higiénikusan helyezed fel és szeded le a tampont, és az általános tisztálkodás is rendben van, akkor nagyon kicsi az esélye, hogy bajod lesz.

23L

2014. okt. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!