Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire durva, hogy egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire durva, hogy egy lány arra indul be, hogy az ő videójára vagy fényképére verem ki? ezt felveszem videora elküldöm neki és erre élvez el. Van több ilyen lány is?

Figyelt kérdés
Egyik oldalon több lánnyal is megismerkedtem és volt köztük 4-5 aki erre kért... ez ilyen gyakori? Bevallom én is élveztem.

2015. febr. 18. 14:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Mondd már meg melyik ez az oldal!!!
2015. febr. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nekem is volt ilyen, az egyik arra kért h zokniba élvezzek, emg is tettem.

Utána is évekig tartottuk a kapcsolatot interneten, mire később kiderült,hogy kamu az egész profilja, volt már többszáz ismerőse, meg teljesen hihető volt, az történt, hogy egy csajnak egy másik csaj elvette a pasiját, ez meg csinált kamuból az ő képeivel egy profilt, és annyira beleélte magát, hogy évekig csinálta ezt...


MEg volt egy másik is, ő műár viszonozta, küldött magáról videókat, képeket, gyanakodtam, hogy kamu a casj, , mígnem nem találkoztam vele véletlenül az utcán :D

Szóval igen, vannak iylenek

2015. febr. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Melyik ez az oldal

Ha kérhetem leírnád légyszi. Akár privátba is.

Amugy ez nem durva.

2015. febr. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Goldengate az oldal neve... 2 valodi volt 2 kamu , ezt gyorsan ki lehet kuszobolni ;)
2015. febr. 18. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!