Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Durva lenne hogyha a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Durva lenne hogyha a lány barátomat átölelném és azt mondanám neki nagyon nagyon szeretlek téged?

Figyelt kérdés
van barátja.. de én nem szerelemből szeretem csak nem tudom hogy hogyan de azt igen hogy mennyire és az életemnél is jobban szeretem.

2014. márc. 15. 10:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez kicsit gyanús, hogy paradoxon :-)
2014. márc. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem kéne
2014. márc. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
senki nincs nekem csak ő akit igazán szeretek de tényleg őt szeretem a világon a legjobban
2014. márc. 15. 10:54
 4/9 anonim ***** válasza:
És ha ezt tőle is megkérdeznéd? Próbáld meg.
2014. márc. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
te látod mit írsz ilyenkor? szerelemből szereted, ne álltasd magad
2014. márc. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
látom mit írok de szerintem nem vagyok szerelmes.. soha nem voltam még igazán az.
2014. márc. 15. 10:58
 7/9 A kérdező kommentje:
tényleg egyszerűen ha tehetném egész nap ölelgetném puszilgatnám (viszont szexuális vonzalom nincs) ezért gondoltam hogy nem szerelem ez.
2014. márc. 15. 11:08
 8/9 anonim ***** válasza:

nem durva szerintem


havercsajokat én is ölelgetem és mondom nekik hogy szeretem őket fordítva is

persze mindenki azt hiszi beléjük vagyok esve


egyszer pont mondtam legkedvesebb lányhaveromnak hogy szeretem ő meg adott egy puszit az arcomra

volt ott egy lány nem ismertem és elkezdte ecsetelni milyen szép pár vagyunk én meg fél méterrel odébb léptem és megcsókoltam barátnőmet

utána mondtam neki ugye?


az meg nem tudta köpjön vagy nyeljen mert félreértette


ez ilyen tipik magyar vonás hogy azt hisszük csak a barátnőnknek meg anyukánknak mondhatjuk hogy szeretjük mert ha nem mást képzel bele mindenki

2014. márc. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Énis csak azt tudom mondani amit a többiekis ,de szerintem NE minket kérdezz,neis a lànyt ha nem a barátját,vajon ő dijazná?khm
2014. márc. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!