Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek mennyire jön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek mennyire jön be egy titokzatos fiú?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy tud kellemes meglepetéseket okozni olyan dolgokkal, amit ki sem néztél volna belőle. (kort és nemet is légyszíves) 19F
2010. febr. 9. 21:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Húha, ez igazán nagyon titokzatos, nagyon bejössz.
2010. febr. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Belevered a tejes dobozba?! Vagy mi?

Nem szeretem, ha valaki titkolózik-titokzatos, mert az hajlamosabb a hűtlenségre, amire ráadásul sose jönnék rá, mert folyton titokban akarná tartani...

2010. febr. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Írnál valami konkrét példát?:) (a tud kellemes meglepetéseket okozni-ra)
2010. febr. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Pl: tud egy hangszeren játszani, vagy néha csinál pár művészi alkotást, vagy még anno nyert egy országos versenyt, minden ami nem kerül előtérbe a hétköznapokban.

A fent leírtakat most találtam ki, vagy nem :)

2010. febr. 9. 21:50
 5/9 anonim ***** válasza:

Nagy cucc:)

És azt tudtad,hogy én csinálom a világ legjobb csokis palacsintáját?(de csak annak csinálok,aki megérdemli:)Na ez kb.ilyen dolog,hogy ha én vasárnap reggel előállnék vele neked,akkor ahhoz mit szólnál?Az ilyen dolgoktól még nem vagy titokzatos te kis...vááá:):):):):):):):)

2010. febr. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem akarok nagyon vitatkozni, de egy csokis palacsintát bárkiből kinézek, aki járatos a konyhában. De szerintem te is belátod, hogy pl a versírás, vagy a portréfestés nagyobb meglepetés, és nem nézed ki akárkiből.
2010. febr. 9. 22:51
 7/9 anonim ***** válasza:
Jó rendben.Én csípném az ilyen srácot,azt hiszem.:)
2010. febr. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én nem nagyon bírom a titokzatos fiúkat. Mert hát... ahogy mondták, nem jó ha valaki titkolózik a másik előtt.

Inkább mondd el a titkokat:)

2010. febr. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Engem addig izgat valaki, amíg meglepetései vannak számomra. Nem csak ilyenek. Imádom a rébuszokban beszélést, ha meglep, mondjuk hirtelen megjelenik ott, ahol nem is számítok rá, meg ilyenek. Szerintem, ha valaki megcsal, és elég okos, akkor azt titokban tudja tartani, anélkül, hogy titokzatos típus lenne, szóval én nem félek jobban a megcsalástól ilyen srácok esetében. De nekem a portréfestés, meg a költészet nem elég férfias, ez rólam állít ki szegénységi bizonyítványt, tudom... Sorry :(
2010. febr. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!