Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet erre számítani, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet erre számítani, ha barátnőm lesz?

Figyelt kérdés
Már olyan sokszor elképzeltem,hogy boldog leszek egy lánnyal,és állandóan a szexre gondolok.Mindig az jár a fejembe,hogy hamar elsülök ha pl hozzám ér egy lány,vagy megsímogat ott lent.Vagy ha mondjuk csókolózok egy csajjal és ölelkezünk az olyan izgató.Tudom,hogy hülyeség lehet de ha mondjuk pettingelnék egy lánnyal és hozzá érne a kezével a cerkához rögtön eldurrannék szerintem.Nektek nincs ilyen gondolat a fejetekbe? :D

2015. jan. 30. 18:57
 1/7 anonim válasza:
Már volt ilyen pasim... :)
2015. jan. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Na most eszembe jutott még egy példa,ha mondjuk a "jövőbeli" barátnőm beleülne az ölembe,na akkor kész lennék.Belegondolni is izgató :D Volt már hasonlóba részem a suliba éreztem hogy áll a cerkám,miközben néztem a csajokat tesi órán,már ott tartottam hogy 2-őt húzok rajta és spricc :D
2015. jan. 30. 19:03
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet erre számítani :D De arra is, hogy a csaj nem csak szexelni fog akarni....:D
2015. jan. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Utána meg neked lesz sicc :-)
2015. jan. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nyugi, ez természetes. Ha megtörténik, az is természetes lesz. Majd belejössz.
2015. jan. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, előfordulhat
2015. jan. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 B.Dávid ***** válasza:

Én is gondolkoztam ezen, h egy smártól beázik a gatyám, aztán mikor smároltam, fel se állt, vagy csak nem tűnt fel. De ha smárolsz, annyira a nyelvre meg az ajkakra figyelsz, nem a pélóra :D

26F

2015. febr. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!