Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki lehet számítani hogy fiú...

Ki lehet számítani hogy fiú vagy lány lesz?

Figyelt kérdés
Ki tudom számolni a peteérésem!Azt hallottam egy hölgytől,hogy ha peteérés előtt 1 nappal történik a szeretkezés,akkor 90% hogy fiú lesz.ha 2 nappal akkor 50-50% ha 3 nappal. akkor 90% hogy lány. erre magyarázatot is kaptam,hogy a lány sperma 72 órát él,a fiú 48-at. viszont a fiú sperma gyorsabb! szóvall azért van nagy esélye a fiúnak 1 nappal peteérés előtt mert az oda ér pete érésre,és be is ágyazódik. de ha 3 nappal előtte van a szeretkezés. a fiú sperma hiába van ott már pete éréskor addigra meghal,és a lány még él ezért van lányra esély! Véleményetek? csak mert nekem 14. napon van pete érésem,és a 13.nap estéjén voltam a párommal,és hát meg is lett az eredménye :) 12h km

2014. szept. 27. 18:15
 1/8 anonim ***** válasza:

az X-es sperma 5 napig is él, egyébként majdnem jó.


Nekem fiam lett és két nappal előtte voltunk a program szerint, szerintem meg egy nappal volt az ovuláció előtt, így is úgy is fiúra volt esélyünk.

2014. szept. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nagyon kisfiút szeretnék mert csupa lány a családunk:) és hát reménykedek hogy ez így valamennyire igaz. de kislánynak is örülni fogok azért. csak egészséges legyen a kis szerelme anyának :)
2014. szept. 27. 18:29
 3/8 anonim ***** válasza:

Pont így van, ahogy mondod. lányok lassabbak, de tovább élnek, fiúk gyorsabbak, de nem hosszú életűek. Mi lányra "gyúrtunk", ovu előtt 2 nappal voltunk együtt, azután nem. Kislányunk lesz :) (Előtte a fiú úgy jött össze, hogy este voltunk együtt és másnap hajnalban volt kb ovum)

Persze ez sem biztos módszer, hiszen nem eldönti a baba nemét, csupán megnöveli a kívánt nem esélyét.

2014. szept. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mi is így voltunk,ovu előtti estén.jujj örülök hogy ti is "egyet értetek"
2014. szept. 27. 18:31
 5/8 anonim ***** válasza:
Ovu elott 3 nappal voltunk egyutt, kisfiunk szuletett :)
2014. szept. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ovu előtt 2 nappal és 1 nappal voltunk együtt és kislányunk lesz. :)
2014. szept. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
21:19. akkor nem jol számoltad ki az ovud,mert 48 óra után a fiu sperma már nem él:) utolso kommentlő,hallottam h második napnál 50-50% ugy h nem meglepő a kislány:) és csak nagy a valoszinüsége h fiu lesz egy nappal előtte:)
2014. szept. 27. 22:37
 8/8 anonim ***** válasza:
Ovuláció előtt voltunk 3 nappal és fiúnk lesz. :)
2014. okt. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!