Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha rossz a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha rossz a viszonyom a nevelőanyámmal?

Figyelt kérdés
folyton kibeszél engem,meg apámat is. Velük lakok sajnos,és ilyeneket mond apám háta mögött ,hogy az öcsémet nem is szereti csak engem. folyamatosan lelki terrorba tart.beszólogat ,ha más nem halja... de mások elött példaanya,senki nem hinne nekem. Mit csináljak?

2015. jan. 26. 19:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom,így nehéz hogy nem ismerem őket,nem tudom emberileg milyenek.Most javasolnám azt is hogy nevelőanyáddal ülj le és beszéld meg,hogy te szereted meg minden de ez akkor is bánt amikor rosszat mond rólad.Ezt is elő lehet adni úgy hogy tényleg udvariasan.De mivel nem ismerem nem tudom ennek mennyi haszna lenne,vagy hogy megsértődne e.Ezt neked kell eldönteni,mivel te ismered.HA apáddal beszélsz és továbbadja,akkor fen áll a veszély hogy utána rosszabb lesz,mivel ős is úgy veheti hogy kibeszélted.De ettől még szerintem beszélj apáddal és ha nevelőanyád rákérdez hogy ezt miért kellett akkor nyugodtan mond el neki is.Ha nem jön be hogy normálisan beszélsz vele és tényleg egyre jobban szemétkedik majd emiatt akkor lehetsz majd te is szemét vele.
2015. jan. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsokat, hasznos minden ötlet számomra ,köszönöm :)
2015. jan. 26. 22:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!