Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha rossz a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha rossz a viszonyom a nevelőanyámmal?

Figyelt kérdés
folyton kibeszél engem,meg apámat is. Velük lakok sajnos,és ilyeneket mond apám háta mögött ,hogy az öcsémet nem is szereti csak engem. folyamatosan lelki terrorba tart.beszólogat ,ha más nem halja... de mások elött példaanya,senki nem hinne nekem. Mit csináljak?

2015. jan. 26. 19:40
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
15l
2015. jan. 26. 19:41
 2/12 anonim ***** válasza:
láttad a Harcosok klubját? ;)
2015. jan. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
nem
2015. jan. 26. 19:45
 4/12 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Beszelj apaddal.
2015. jan. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
félek a nevelőanyám reagciójátol.. nem merem.
2015. jan. 26. 19:48
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha nem mersz tenni ellene, akkor mégis mit vársz tőlünk?
2015. jan. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
ötleteket .... de az magamtól is tudom ,hogy meg kell majd beszélnem apámmal,de hogyan mit mondjak. mikor,kik elött... ezekre vagyok kiváncsi.
2015. jan. 26. 20:29
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha beszélsz apáddal,akkor mindenféleképpen csak ketten legyetek.Fontos hogy ne csak öt percig beszéljetek hanem minimum legyen azért egy fél óra rá.Ez azért lenne fontos mivel hogy nem ezzel kéne először letámadni hogy a nevelőanyád terrorizál hanem mondjuk valahogy ráterelni a témát,és ehhez ugye idő kell.A másik kérdés az volt hogy ugye mit mondj.Én a helyedbe nem ezzel indítanék hanem egy más témával és később amikor már oldottabban beszéltek ráterelném erre a szót.Pl:Ahogy írtad már 15 vagy tehát megkérdezheted tőle mondjuk hogy mikor ismerte meg az első barátnőjét meg ilyen párkapcsolati témákról,meg kérdezel tőle egy két dolgot.Utána már rá tudsz térni a nevelőanyádra,hogy hogy ismerte meg,meg ilyenek.Na és miután elmesélte jöhet a lényeg,megkérdezed fiatal korába milyen volt,mert most néha csinál veled rossz dolgokat.A lelki terrorban tart kicsit erős szó próbáld meg finomabban de azért mond el neki mit csinál.Mond meg apádnak hogy te szereted a nevelőanyádat,csak rosszul esik mikor bánt.Ha így adod elő nem hiszem hogy bárki megsértődne.Ha akarsz még kérdezni,nyugodtan írhatsz privátba.
2015. jan. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsokat , meg esetleg annyi ,hogy mi lenne ,ha a nevelőanyám utánna még rosszab lenne valem, mert egyszer már mostam egy dolgot apámnak és ő is olyan ,hogy hiába igéri meg ,hogy nem akkor is megmondja neki,és abbol is utánna volt kisseb konfrigtus.
2015. jan. 26. 21:23
 10/12 A kérdező kommentje:
ha esetleg ide írnád a választ az jobb lenne mert, lehet más rákeres hasonló kérdésekre és nekik is segíthet a válaszod :)
2015. jan. 26. 21:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!