Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 31 vagyok depresszióba voltam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

31 vagyok depresszióba voltam 2 évig gyógyszert szedtem szakorvos által a szexuális életemnek annyi utoljára nővel 14 éve voltam ha ez támpontot ad valakinek nem tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés

az elsőnél nem volt semmi gondom csak annyi hogy hamar elmentem onnantól semmi nem kellek a lányoknak egyáltalán

így sem volt senkim mert szegény vagyok de így úgy sem számítok már semmire nő közelben vagyok szégyen de egy pillanatra merevedik utána vége van! Nem mozdul!



2015. jan. 22. 23:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ha reggelente működik a műszer, akkor nem hiszem, hogy szervi okai lennének. Nem tudom, hogy meddig szedd. Hány mg-s a mostani tabletta, amit felezel? Ha lehet kisebb dózisút kapni, akkor kérjél azt és felezd azt. Egyébként szerintem egy hónapig elég felezni, nem kell hozzá 6 hónap.
2015. jan. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

frontin 0.25 öt szedtem azt felezem reggelente tényleg merevedik ugy is marad egy pár percre oszt jónapot

2015. febr. 8. 22:59
 13/13 A kérdező kommentje:

fiatalok na most elkapott a döbbenet és nem tudom mit lépjek

a frontinal igazatok volt reggel mikor felkeltem merevedést észleltem viszont biztos ti is tudjátok hogy merev állapotban két vastagabb ér van a pénisz felületén

na itt van nekem valami gyanus az egyik ér az teljesen sima a másik viszont darabos görcsös és ha megnyomom fáj is ezt már vagy 2 szer megfigyeltem mi lehet ez?? adjatok tanácsot

2015. febr. 16. 11:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!