Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 31 vagyok depresszióba voltam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

31 vagyok depresszióba voltam 2 évig gyógyszert szedtem szakorvos által a szexuális életemnek annyi utoljára nővel 14 éve voltam ha ez támpontot ad valakinek nem tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés

az elsőnél nem volt semmi gondom csak annyi hogy hamar elmentem onnantól semmi nem kellek a lányoknak egyáltalán

így sem volt senkim mert szegény vagyok de így úgy sem számítok már semmire nő közelben vagyok szégyen de egy pillanatra merevedik utána vége van! Nem mozdul!



2015. jan. 22. 23:50
1 2
 1/13 anonim válasza:
Szerintem fordulj orvoshoz ha ő nem talál problémát akkor pedig pszhiologushoz!
2015. jan. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mikor fejezted be a gyógyszer szedését? Akár fél évig is eltarthat, mire teljesen kiürül a szervezetből.
2015. jan. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors reakciót voltam orvosnál urológián is a gyógyszert több mint 2 éve szedem frontint de mostanában már felezem!

pszihiátrián voltam ott írták fel

2015. jan. 23. 00:03
 4/13 A kérdező kommentje:
ja azt kihagytam hogy az urológián organikus erdetü impotenciát regisztráltak de nem akarom elhinni neten néztem másik dokit az azt irta pszihés erdetű!
2015. jan. 23. 00:04
 5/13 anonim ***** válasza:

Frontint szedsz? Akkor ne csodálkozz, hogy nem működik a műszer. Én egy hónapig szedtem Xanaxot (hasonló hatásmechanizmusú szer) és totál megölte a libidómat.


Majd ha abbahagytad, utána próbálkozz vele inkább... és ezen kívül persze még lehet pszichés eredetű is.

2015. jan. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:

Szerintem is a frontin áll a háttérben!

Ne szedd , találj valami elfoglaltságot..

Ússz , sportolj vagy akármi ami le köt..

2015. jan. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ne szedj semmilyen gyogyszert. Menj fuss egy kort a margit szigeten meg ma. Ha kiurul a szer, visszater a potenciad.
2015. jan. 23. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én annyival egészíteném ki a fenti két hozzászólót, hogy mindenképpen fokozatosan hagyd el (ahogy most is teszed gondolom), mert ha hirtelen teszed, akkor nagyon rosszul leszel napokig. Én hirtelen tettem le és ne tudd meg.
2015. jan. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

nagy hálával köszönöm a tanácsaitokat akkor még van remény a frontint már jó pár hónapja 3x1 ről 2x1 2x 1 ről este fél re csökkentettem bár erről a pszichiáterem nem tud!

szerintetek meddig szedjem fél szemmel még kB 6 hónapja felezem

2015. jan. 23. 15:03
 10/13 A kérdező kommentje:

egy kérdés

akkor az urológián miért mondták hogy organikus eredetű??

reggelente ad életjelet magáról de azt tudom hogy a vizelési iger miatt van de ha nő közelbe vagyok kampó amugy mostanába is elég stresszes szoktam lenni ez is közreszólhat gondolom én

2015. jan. 23. 15:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!