Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudja rengeteg pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudja rengeteg pár tiszteletben tartani a körülöttük élőket?

Figyelt kérdés

Nem tudom ki hogy van vele, de engem borzasztóan zavar az, amit egyesek művelnek.

Még az utca elmegy, de amit fedett helyeken művelnek egyesek, hát attól forog a gyomrom. Egyszerűen nem értem, hogy miért kell egymás nadrágjába nyúlkálni pár centire előttem, miközben sorban állunk a bolt pénztáránál. Vagy miért kell hangosan cuppogósan csókolozni. Esetleg egymás ruhája alá nyúlkálni??


Nem vagyok prűd, de azért ez engem zavar. Semmi bajom azzal, aki kulturáltan adja tudtomra, hogy a mellette levő egyén hozzá tartozik párkapcsolatilag, de ez a kihívó viselkedést nem tudom hova tenni...


2010. febr. 7. 18:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én 16 éves fiú vagyok. Engem nem zavar, amikor csókolóznak, vagy el vannak ketten, vagy ilyesmi. De amikor az egyik a másik ülében ül órán! és egymás alá nyúlkálnak, meg olyanokat művelnek, hogy az hihetetlen. Nem vagyok prűd, de ez gusztustalan!
2010. febr. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Azé me prűd vagy.
2010. febr. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
mert neveletlen tuskók. nem kell velük foglalkozni.
2010. febr. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!