Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudja rengeteg pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudja rengeteg pár tiszteletben tartani a körülöttük élőket?

Figyelt kérdés

Nem tudom ki hogy van vele, de engem borzasztóan zavar az, amit egyesek művelnek.

Még az utca elmegy, de amit fedett helyeken művelnek egyesek, hát attól forog a gyomrom. Egyszerűen nem értem, hogy miért kell egymás nadrágjába nyúlkálni pár centire előttem, miközben sorban állunk a bolt pénztáránál. Vagy miért kell hangosan cuppogósan csókolozni. Esetleg egymás ruhája alá nyúlkálni??


Nem vagyok prűd, de azért ez engem zavar. Semmi bajom azzal, aki kulturáltan adja tudtomra, hogy a mellette levő egyén hozzá tartozik párkapcsolatilag, de ez a kihívó viselkedést nem tudom hova tenni...


2010. febr. 7. 18:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
ilyenek ezek
2010. febr. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Bővebben?
2010. febr. 7. 19:03
 3/13 anonim ***** válasza:

tahó emberek mindig is voltak, mindig is lesznek. ennyire kirívó esettel még nem találkoztam, de bizonyára rengeteg ilyen pár van.

azt tudom mondani neked, hogy amin nem tudsz változtatni ne idegesítsd fel magad, mert ilyen és ehhez hasonló dolgok vesznek körül minket :) és ha mindegyiken fennakadunk akkor ebből áll az életünk hogy idegeskedünk, hogy milyenek mások

2010. febr. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hát engem még nem is zavarna, majd nézek másfele. De amikor a 3 éves öcsém van velem, és megkérdi, hogy mit matat a bácsi a néni nadrágjában mit mondjak neki??
2010. febr. 7. 19:08
 5/13 anonim ***** válasza:
50%
ha lenne egy lány vagy fiú akit nagyon-de nagyon szeretnél,akor lehet máshogy látnád a dolgot:)én is ilyen voltam,mst meg csak irigykedek,hogy nincs senkim:(
2010. febr. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
49%
hát ha három éves gyerek ilyet lát, akkor vagy tereld el róla a figyelmét , az a legegyszerűbb :)
2010. febr. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
hidd el ők szerintem magasról szarják le hogy te mit gondolsz ,sajnos ilyen világot élünk,az emberek csak magukkal tudnak foglalkozni,írok egy példát,láttam hogy egy villamosmegállóban feküdt egy öreg ember,nem csövi volt és az emberek csak mentek a maguk dolgára és még csak oda se néztek azt hiszem fél óra alatt 2 ember állt meg,,,ennyi
2010. febr. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
86%

Az En velemenyem szerint nem masokat kene nezned...

Te megis hany eves vagy? biztos nem ilyen 16-17 eves...

na mindegy..az teny hogy nem szep dolog amit a mai fiatlasag muvel az uton de nem kell mindent eszrevenni...es foleg nem kell idegeskedni emiatt hiszen neked semmi rosszat ezzel nem okoznak!!!

most aztan johet a lepontozas ...de csak elmondtam a velemyem

(kulon elnezeset kerek hogy nem ekezetesen irok)

2010. febr. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
velemyem* elnezest
2010. febr. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

"Az En velemenyem szerint nem masokat kene nezned... "


Most ezt komolyan gondoltad? Amikor pénztárnál, postánál 5 centire állnak előttem, mögöttem is állnak, szerinted hova tudok nézni?? Nézem a mellettem lévő fehér falat?

2010. febr. 7. 21:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!