Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hiába igényes, sportos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiába igényes, sportos, stílusos egy pasi, ha nem helyes az arca és nem magas akkor már "futottak még" kategóriának számít?

Figyelt kérdés
2015. jan. 13. 13:40
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

A személyiség és a kisugárzás a legfontosabb.

Hiába vagy helyes és sportos, ha egy idióta barom.

Egyébként is a nő legyen szép, a férfi elég ha egy fokkal szebb az ördögnél :)

De komolyan: ha ápolt vagy, normális, tudsz viselkedni, lehet veled beszélgetni, vagy humorod, normálisan öltözöl, akkor attól már helyes is vagy.

Ja én nem mindenki a magas pasikat szereti. Szerintem a legtöbb nőnek elég, ha nem alacsonyabb nála.

2015. jan. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Ne ássa el magát, csak fogadja el hogy neki többet kell dolgoznia ugyanazért, amiért másnak kevesebbet és ne rinyáljon emiatt.
2015. jan. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

#De komolyan: ha ápolt vagy, normális, tudsz viselkedni, lehet veled beszélgetni, vagy humorod, normálisan öltözöl, akkor attól már helyes is vagy.

Ja én nem mindenki a magas pasikat szereti. Szerintem a legtöbb nőnek elég, ha nem alacsonyabb nála #


Ez teljesen igaz egyetértek evvel. Hány cm vagy? Nem olyan gáz ha nem vagy magas. A csajok nem erre buknak.. Vegyél egy BMW X3 és azonnal lesz csajod :D

2015. jan. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
25%
Utolsónak igaza van! Legyen jó kocsid, sok pénzed és tapadni fognak a nők. Ez van. Ilyen bolond világot élünk.
2015. jan. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Ne legyél szűkmarkú se a nővel, mert nem szeretik azt ha a pasi a BMWel villog aztán amikor egy nyomorult ajándékról van szó alig akar pár forintot áldozni a nőre. Szóval az agyadra gyúrj és a bankszámládra utána már minden megy mint a karikacsapás és a legjobb csajaid lehetnek akár van picepszed vagy nincs. Sajnos ez az igaszság. A BMW X3 ajánló voltam.
2015. jan. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
77%

Emberek BMWben gondolkodnak, mikor a lanyok tobbsege egy 700 forintos kezmuves nxaklanctol es egy lopott viragtol elolvadnak.... annyira gyokerek vagytok, a lanyoknak tenyleg nem kell sok! Nem az ajandek erteke hanem a gesztusa szamit, sotetkeim!


meg... szeresd a lanyokat! Az itteniek tobbsegr csak baratnot akar, akit dughat meg mutogathat, de tenylegesen nem erdeklodik a lanyok irant! Rz olyan mintha rengeteget koltenek festmenyekre, mikozben utalom a vizualis muveszetet! Aki nem szereti a lanyokat, az ne akarjon baratnot! Nem kotelezo, senki (ertelmes) nem fog lenezni, ha agglegeny maradsz! De ne mondd, hogx a lanyok hibaja, hiszen te nem szereted a lanyokat! Legalabbis oda sem figyelsz rajuk...

2015. jan. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
64%

" Az itteniek tobbsegr csak baratnot akar, akit dughat meg mutogathat, de tenylegesen nem erdeklodik a lanyok irant!"


Ha meg nem azt szeretnél - mint én is például - falakba ütközöl mert "minden srác csak a szexre hajt" - hiszik a csajok a bunkók miatti rossz tapasztalataik miatt.


De neked adok igazat amúgy :) A BMW-s meg elég beteg lélek

2015. jan. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
73%

Nem kell túlspilázni a dolgot, nézd meg a neten, hány semmirevalónak van nője, rájössz, hogy vannak Tőled sokkal rosszabb pasik. tehát neked is jár egy esély.

Én is csak 171 cm vagyok, sokáig zavart, de most már sz@rok bele, ha ezen sírok, nem lesz jobb, változtatni nem tudok rajta úgy sem. A belső legalább olyan fontos, mint a külső.

2015. jan. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Ha megkérdezed a lányokat arrol hogy " a pénz vagy szerelem fontosabb?" legalább 10-ből min. 9 azt mondja hogy a szerelem.

Aztán egészísd ki a kérdést avval hogy..

1.Egy minimálbérből élő pasi kellene aki mindig otthon van és a legnagyobb közös program a parkban való sétálás és havonta egyszer egy kávézás vagy Mcdonalds a legnagyobb program vagy..

2. Olyan srác aki a hétköznapokban is meglep aprosságokkal mint a csoki,virág,mozi,közös ebéd&kávézás valahol a városban, közös kirándulás nahh meg karácsonykor&húsvétkor&valentin napkor&szülinapkor&névnapra&évfordulóra ad ajándékot..


A válasza 10-ből min. 9-nek az lenne hogy a 2.!

Jahh, mindehez pénz kell...Akkor miről is beszélünk ..?!

13&15 vagyok

2015. jan. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

17# nem vagyok beteg lélek csak a valóságot írom le. Nő vagyok amugy és 23 éves. Abbol amit írsz nőnek tippelek téged is. Nem minden nő olvad el egy lopott virágtól sőt.. jó párat ismerek akiknek sokkal de sokkal magasabbak az elvárásaik.

19. voltam

2015. jan. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!