Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, létezik, hogy egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, létezik, hogy egy lány olyan szintű antiszexualitást áraszt magából, hogy senki nem akar vele összejönni?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok. Viszonylag népszerű vagyok, sok több éves barátságom van, köztük fiúkkal is. Szóval nem hinném, hogy hosszú távon olyan elviselhetetlen vagyok. De valahogy egy fiúval soha nem jutunk tovább barátságnál. Most is ismerkedem egy sráccal, neten sokat beszélünk, főleg ő keres engem. Eddig kétszer találkoztunk, mindkétszer ő ajánlotta fel, hogy találkozzunk. A legutóbbi találkozásnál reménykedtem, hogy esetleg közeledik valahogy felém, de nem. Pedig egész délután együtt voltunk, jól elbeszélgettünk, jól éreztük magunkat. És mégis úgy néz ki, hogy ő is csak barátnak akar, legalábbis semmi jelét nem adta, hogy többet is akarna. Amúgy nem tartom magam csúnyának. Oké, nem vagyok egy Angelina Jolie, meg nyilván van akinek nem vagyok az esete, de szerintem egész jól nézek ki. Amúgy ő is mondta, hogy csinos vagyok(de ezt is tök tárgyilagosan, nem úgy, mintha kedvesen bókolni akarna). Szóval nem értem, miért taszítom a fiúkat párkapcsolat szempontjából. Szerintetek mi lehet a probléma? Mi az, ami miatt nem akartok többet egy lánnyal? (A kérdést nem ismerkedésnek szántam, privátokat légyszi ne írjon senki.)

2015. jan. 10. 21:28
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nekem kéne közelednem? De hogy? Ilyen téren elég szégyenlős vagyok. Mosolygok rá, kimutatom, hogy jól érzem magam vele, nem kérettem magam mikor találkozni akart, de ennyi telt tőlem. Csak nem csókolhatom meg minden előzmény nélkül...
2015. jan. 10. 21:50
 12/14 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy valamiért úgy látta rajtad, hogy nem lennél nyitott a közeledésére, vagy egyszerűen félénk a srác. Próbálsz ilyenkor jeleket adni, hogy érdeklődsz? Egy apró érintés, vagy bármi?
2015. jan. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Csak annyit mutatok ki, hogy jól érzem magam vele. Megérinteni nem merem, vagyis nem tudom milyen szituációban nem jönne ki furán. Nem azért nem közeledem, mert elvárom hogy engem hódítsanak meg vagy ilyesmi, csak nem tudom, hogy kéne.
2015. jan. 10. 21:58
 14/14 anonim ***** válasza:

Nem tudod, hogy kéne.

Ez a válasz a kérdésedre. Ezen kell valahogy változtatni.

2015. jan. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!