Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, létezik, hogy egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, létezik, hogy egy lány olyan szintű antiszexualitást áraszt magából, hogy senki nem akar vele összejönni?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok. Viszonylag népszerű vagyok, sok több éves barátságom van, köztük fiúkkal is. Szóval nem hinném, hogy hosszú távon olyan elviselhetetlen vagyok. De valahogy egy fiúval soha nem jutunk tovább barátságnál. Most is ismerkedem egy sráccal, neten sokat beszélünk, főleg ő keres engem. Eddig kétszer találkoztunk, mindkétszer ő ajánlotta fel, hogy találkozzunk. A legutóbbi találkozásnál reménykedtem, hogy esetleg közeledik valahogy felém, de nem. Pedig egész délután együtt voltunk, jól elbeszélgettünk, jól éreztük magunkat. És mégis úgy néz ki, hogy ő is csak barátnak akar, legalábbis semmi jelét nem adta, hogy többet is akarna. Amúgy nem tartom magam csúnyának. Oké, nem vagyok egy Angelina Jolie, meg nyilván van akinek nem vagyok az esete, de szerintem egész jól nézek ki. Amúgy ő is mondta, hogy csinos vagyok(de ezt is tök tárgyilagosan, nem úgy, mintha kedvesen bókolni akarna). Szóval nem értem, miért taszítom a fiúkat párkapcsolat szempontjából. Szerintetek mi lehet a probléma? Mi az, ami miatt nem akartok többet egy lánnyal? (A kérdést nem ismerkedésnek szántam, privátokat légyszi ne írjon senki.)

2015. jan. 10. 21:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
28%
Lehet büdös vagy. :)
2015. jan. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
furcsa.. főleg h ő keresett meg téged. Én fiúként csak olyat keresnék meg, akitől akarok is vmit :) Mármint oké, vannak baráti összejövetelek, de ha kettesben elmentek vhova, úgy, h ő hív, akkor szerintem ott több érzelem van, mint barátság. De ez az én véleményem, én így látom.
2015. jan. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Létezik vagy csak rosszul válogatsz, bármi lehet.
2015. jan. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
nem ismerunk honna tudjuk?:D
2015. jan. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Büdös nem vagyok, fürdök, használok dezodort, parfümöt. Tudom, hogy nem ismeritek a konkrét szitut, csak gondoltam hátha tud valaki valamit írni, hogy nála vagy szerinte mik lehetnek a kizáró okok.
2015. jan. 10. 21:34
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen: Nem vonzó külsőre, fapofa, elviselhetetlen a stílusa, satöbbi.
2015. jan. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

ennek rengeteg oka lehet, ennyiből nem tudom megmondani melyik :S

lehet azis hogy nem mer senki nálad próbálkozni annyira elérhetetlennek hisznek (mindenki úgy van vele hogy úgy se lenne esélye)

lehet hogy a szóhasználatod olyan hogy a közeli fiúbarátaidnak az jön le hogy nincs esélyük.

lehet a szimpla kisugárzás.

kismillió ok lehet olyan ami nem is benned lévő "hiba" csak a környezeti tényezők stb kedvezőtlenek.

stbstb még sorolhatnám.

2015. jan. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
A külsőddel biztos nincs baj, talán a kisugárzásod nem a legjobb. Én is hasonló cipőben járok, mint te, de én tudom magamról, hogy ezt a rossz kisugárzásomnak köszönhetem.
2015. jan. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Az nagyon unszimpatikus, hogy elvárod, hogy ő közeledjen és kiakadsz ha nem teszi. Elmondom neked, hogy megtette azzal, hogy elhívott. Neked is bele kell tenned valami, ha akarod. Ez a dolog mindkét félen múlik...

(1-es voltam)

2015. jan. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Kár hogy ismerkedni nem szeretnél, az írásod alapján szimpatikus vagy. De az okot ennyiből nem lehet kitalálni.
2015. jan. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!