Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha tudnád hogy a barátnődnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tudnád hogy a barátnődnek előtted roma pasija volt akkor is össze jönnél vele?

Figyelt kérdés
semmi bajom másokkal csak érdekel 17/l
2010. febr. 5. 15:29
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
Így van, gyere el falura, utána legyél okos...megnéznélek b.zki
2010. febr. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

19:48 vagyok


az a baj csak azt látjátok, meg azzal példálózik mindenki amit a tvben lát, meg hall, vagy ami 1x megtörtént a környezetében.

milyen fura ugyan ezeket ellehet mondani magyar fiukról is, csak ez mindenkinek eltörpül, mert benne van huuuu fuuu köcs*g cig*ny

és az arány is stimmel nagyjából...

tök mind1 hogy magyar volt az előző pasija vagy cigány ha megvan kattanva

és én sem kedvelem őket, de van köztük bőven normális is, és ugyan így magyarok közt is vannak bekattant idióták és nem is kevesebb mint köztük

2010. febr. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim válasza:

dehogyis

nem dugom a tököm egy olyan sunába amit összekoszolt egy cigány

2010. febr. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim válasza:

20:28-nak:


Azt hiszem valamit alaposan félreértettél. Vagy nem olvastad el figyelmesen a hozzászólásaimat.

Én egy jelenséget írtam le és arra hoztam egy példát, nem a példából általánosítottam.

Közismert tény, hogy az európai kultúrkörökben a feleséghez hozomány jár, míg a cigányoknál (és sok más népnél is, csak ők messzebb élnek tőlünk) veszik a menyasszonyt. Ebből adódik az, hogy a cigány tulajdonaként tekint a feleségére (barátnőjére), és ennek semmi köze ahhoz, hogy jó fej az illető vagy sem.

És akkor megint hozhatnám a példákat, hogy milyen típusú bűncselekmények gyakoribbak nagyságrendekkel a cigányoknál, de nem teszem, mert még kiderül, hogy általánosítok...

2010. febr. 9. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim válasza:
soha!
2020. febr. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!