Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha barna tónusú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha barna tónusú akarok lenni, pedig skandináv fajta vok? Most az a divat, és ez engem szörnyen bánt.

Figyelt kérdés
szégyellem a fehér bőrömet, meg a szőke hajamat, kék szememet. nyáron picit lebarnulok, hasznalok önbarnitó testápolót, de cseppet se hat természetesnek, sőt, ha fekete sminket hasznalok, akkor ugy nézek ki, mint vmi k.rva. marmint, h pl. Sarka Katának jól áll a sötétebb smink, meg neki szép a bőre, én meg nem tudom magam elfogadni. undorodok magamtol. mindig vki más akarok lenni. :S
2010. febr. 5. 11:27
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

12:00 vagyok újra - mellesleg 26/F, ha ez számít valamit.

Elárulok neked egy titkot: kicsit is értelmesebb fiúk számára (tehát akiknek nem tölti ki az egész életét a diszkó meg mondjuk a legújabb autók/motorok) kevés kiábrándítóbb dolog van egy divatfüggő, modellmajmoló, önmagát elfogadni képtelen lánynál. Éppen ezért, kicsit is értelmesebb fiúk EGYÁLTALÁN NEM modellekkel akarnak járni, hanem hasonlóképp értelmes, önmagukban szép lányokkal.

Az "önmagában szép" pedig egyszerűen annyit tesz, hogy tisztában van a saját lehetőségeivel és azokra épít, nem akar másnak látszani, hanem helyette a saját adottságaiból hozza ki a legtöbbet. És tényleg ez is a lehető legértelmesebb hozzáállás.


Ha már tisztában vagy a hatásmechanizmussal, akkor bocsáss meg, kérlek, de a tudatalatti hatásra hivatkozni pusztán kifogás és semmi több. Mert ha tudod, mi a helyzet, akkor onnantól csak elhatározás kérdése az egész. Legközelebb ne úgy nézz tükörbe, hogy "még mindig nem hasonlítok xy-ra", hanem úgy, hogy "még mindig hasonlítok önmagamra", és amíg ez a helyzet, addig minden a legnagyobb rendben.

Ha gondolod, kérd ki a barátod, meg minden olyan barátnőd véleményét is, akikről biztosan tudod, hogy NEM ÉRDEKLI őket a divat, ellenben TE igen. Hallgasd meg a véleményüket, hogy te miben, mikor, hogy nézel ki, mi állna jól, ezt vesd össze a saját elképzeléseiddel, és próbálkozz. És ismétlem, ne azt nézd, hogy "modellszerűbb" vagy-e már, hanem azt, hogy a saját adottságaidból mennyire sikerült épp kihoznod a legjobbat.


A boldogság meg egyszerűen attól függ, hogy hogy viszonyulsz önmagadhoz meg az élethez, de anyagi dolgokhoz semmi köze. Ha tényleg rádöbbensz, milyen hülyeség a divat, és hogy mennyire nem számít, hogy modellszerűen nézel-e ki, vagy sem, akkor máris egy hatalmas lépést tettél az igazi boldogság felé.

2010. febr. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
kösz :) de akkor csak 25 feletti pasikkal kellene járnom, akik már értelmesebbek? amugy a baratom is mindig mondja, h csini vok, meg stb. meg h ő szeret engem, és ezen az se változtatna, ha szülés után meghiznék, habár ezt nem hiszem el. és örülök, h vannak még olyan pasik, mint te :)
2010. febr. 5. 12:19
 13/23 anonim ***** válasza:
58%
én sem bírom a gebe modelleket.
2010. febr. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Nem attól lesz értelmes valaki, hogy x éves, a kornak ehhez nem sok köze van. Vannak, akik már tiniként is értelmesek, én is ismerek ilyeneket, és olyanok is, akik negyven fölött is buták, mint a fekete föld (sajnos ilyenekhez is volt balszerencsém). Nem a kort kell nézni, hanem egyszerűen azt, hogy mit csinálnak, mint mondanak, miről hogy vélekednek, hogyan gondolkodnak, mihez hogyan viszonyulnak.


Viszonylag hamar ki lehet deríteni mindent.


Barátodat pl. mi minden érdekli/foglalkoztatja? Sok mindenről árulkodik ez is. Ami meg a szüléssel kapcsolatos kijelentését illeti, jó eséllyel komolyan gondolja, mivel tisztában van vele, hogy az egy természetes folyamat, tudja, mivel jár, és nem támaszt veled szemben lehetetlen elvárásokat. Aki csak azért képes otthagyni egy nőt, mert szülés után már nem gebe, az sz** alak, és méltó minden megvetésre.


Pl. az én feleségem is olyan messze esik az átlagos modelltől, mint Makó Jeruzsálemtől, és mégis remekül néz ki, mert ő is rájött már jó korán, hogy a saját alapjaira kell építkeznie. Meg is lett az eredménye: nem zavartatja magát a divat miatt, békében van önmagával, és remekül is néz ki, mert tudja, mi áll jól neki. Emellett értelmes is, rengeteg minden érdekli, bármiről el lehet beszélgetni vele. És ez is a legjobb. :)

2010. febr. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Pedig most pont, hogy a világos bőr a divat pláne külföldön és már lassan itt is mert rájöttek a "nagyokosok" , hogy a szoli meg a napozás tönkreteszi a bőrt és a képernyőn is jobban muttat a világos bőr
2010. febr. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
igen, tönkreteszi. 1 időben jártam szolizni, de féltettem a bőrömet. rámjött a Sarka Kata mánia :S
2010. febr. 5. 13:32
 17/23 anonim ***** válasza:
75%

Hát elmondanám hogy szerintem nálam nincs világosabb bőrű lány.:D Fehér vagyok mint a friss hó,zöld a szemem,a hajamat szőkére festem évek óta(eredeti sötétbarna hát köszönöm szépen nem kell a kontraszt)és örökké leégek.Párom szerint a legszebb a fehér bőr.Amúgy ezek a szolis izék pár év múlva megtapasztalják mi az hogy bőrrák...Nem ezt kívánom,de ezek akik már heti kétszer járják 20percre a szolikat...Másik meg,ráncosít,öregít,szárítja a bőrt!Ez olyan mint a cigi.Most még nem érzed a hatását,hanem 20-30 év múlva mikor neadjIsten tüdő-nyelőcső-száj-nyelvrákot stb kap az ember...!És az hogy divat lett a bőrszín?????Egyenesen undorító!Európában fehér emberek élnek!Fehér kontinens!Aki barna akar lenni,húzzon Afrikába a bozótba a négerek közé aztán süttesse piritósra magát!

22/L

2010. febr. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
50%
13:45 - Te se jártál még a mediterrán országokban... :))) Pedig azok is Európa. :)
2010. febr. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Utolsó!Hát nem tudom Olaszország és Görögország mennyire számít mediterránnak,mert ha mondasz annál délebbi európai országokat akkor gratulálni tudok!Merthogy mindkettőben voltam de te biztos jobban tudod végülis a saját szemeimmel láttam hogy ott is fehér emberek élnek!!!Szerintem te kevered a szezont a fa.szommal és hogy nem Európában élsz az biztos!

Szép napot!:)

2010. febr. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
na, nem kell egymást szidni. nem ezért irtam ki a kérdést. amugy igazatok van, az olasz, spanyol, görög csajok is feketébb tónusúak. nekik olyan jó.. :)) na, de mostmár mind1, jobb, ha megbarátkozok a testemmel, mert a hátralevő életemet bizony ezzel a testtel kell leélnem. :))
2010. febr. 5. 15:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!