Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha barna tónusú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha barna tónusú akarok lenni, pedig skandináv fajta vok? Most az a divat, és ez engem szörnyen bánt.

Figyelt kérdés
szégyellem a fehér bőrömet, meg a szőke hajamat, kék szememet. nyáron picit lebarnulok, hasznalok önbarnitó testápolót, de cseppet se hat természetesnek, sőt, ha fekete sminket hasznalok, akkor ugy nézek ki, mint vmi k.rva. marmint, h pl. Sarka Katának jól áll a sötétebb smink, meg neki szép a bőre, én meg nem tudom magam elfogadni. undorodok magamtol. mindig vki más akarok lenni. :S
2010. febr. 5. 11:27
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

1. keress valakit,aki szeret így is,ahogy vagy

2. ne akarj másra hasonlítani,neked ez az egyéniséged

3. ha fehér bőrű vagy,ne akard barnítani,még bőrrákot kapnál!

Nem értem,annyi elégedteln Nő van(többek közt én is,bár már jó úton haladok)...keress magadban vmit,ami tetszik!Amúgy nem baj az,ha fehér vagy...az is szép! :) 24/L

2010. febr. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
tálom a barna csajokat... a fehér bőr a legszebb (nem rasszizmus, csak ilyen az ízlésem)
2010. febr. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
84%

1. Fogadd el magad ahogy vagy!

2. Ha nem sikerül járj el szoliban, de csak is mértékkel. Heti egy alkalom a legkisebb értékű gépben.

3. A kék szemed nem teszik vegyél színes kontaktlencsét.

4. Szőke hajadat be is festheted barnára.

Ez nem olcsó mulatság manapság, de ha te nem tudod elfogadni magad akkor fizesd meg az árát amilyen szeretnél lenni.

29/N.

2010. febr. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
a baratom igy szeret. különben nem lenne velem 2 éve, nem? de ugy érzem, nincs bennem semmi szép. pedig mindenki talal vmit, csak en nem. :S
2010. febr. 5. 11:41
 5/23 A kérdező kommentje:
amugy voltam már vörös, de tiszta gagyin állt, mert a bőröm fehér, meg a szemöldököm is világos. szinte nem is látszik. és nagyon öregitett.. csak hát.. a divat.
2010. febr. 5. 11:42
 6/23 anonim ***** válasza:
A harmadik válaszoló vagyok megint. Az én hajam is szőke. A szemem színe zöld és világos bőrű vagyok. Így vagyok jól. Nekem sem tetszik a világos bőrszínem. Ezért azt csinálom, hogy heti egyszer vagy kéthetente egyszer elmegyek szoliba. De ott sem a legerősebbet választom. A hajamat fodrásszal festetem ha épp változtatni akarom. A szemöldökömet is festetem. Van már világosbarna festék erre. Minden megoldható csak egy olyan embert kell találni aki segít a jó színek kiválasztásában mi neked jól áll. 29/N.
2010. febr. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
kösz :)
2010. febr. 5. 11:54
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

D - I - V - A - T


...


Ez minden bajok gyökere.

Ki nem sz**ja le magasról a divatot?! Jó, látom, te épp nem, de pont ez a baj. Képletesen szólva, fogd a divatot, gyűrd össze kis galacsinba, és dobd ki a kukába.


Ne a divattal foglalkozz, hanem azzal, hogy NEKED mi áll jól. Mert a divat bizony messze nem áll jól mindenkinek.


Divat az, amit az éppen aktuális "sztártervezők" éppen kiagyalnak (akik, érdekes módon, túlnyomórészt férfiak...), és semmi másról nem szól, mint hogy egy sor újabb ronda kacatot sózzanak a népre tíz- és százezres árakon. HÜLYESÉG, úgy, ahogy van. FELEJTSD EL.


Foglalkozz saját magaddal - és fogadd el, hogy ha sokan látnak téged szépnek, akkor szinte kizárt, hogy mindegyikük hazudjon a kedvedért. Mi több, legvalószínűbb az, hogy a legtöbbje komolyan is beszél. Főleg pl. a barátod.


A saját elégedetlenséged önmagaddal is épp ahhoz fakad nagy valószínűséggel, hogy modellekhez, tévészereplőkhöz, "celebekhez" és más idiótákhoz méred magad, akiket persze igaz valójukban sose mutatnak sehol: tévében agyonsminkelve, előnyös megvilágításban, stb. mutatják, fényképeken pedig agyonPhotoshopolják. Amelyik meg a valóságban is vékony, gizda és "sexy", az meg jó eséllyel anorexiás és megőrül egy finom falatért - a látványosan sötét bőrűek meg, ha nem annak születtek, rövid időn belül bőrrákban szenvednek majd, vagy, ha ezt meg is ússzák, évtizedeket fog öregedni a bőrük néhány év alatt.


Ezt akarod?


Ugye, hogy nem.


Szakadj el az idétlen divatvilágtól, és ahogy mondtam, azt nézd, hogy neked mi áll jól. Nem az számít, hogy milyen név fityeg egy ruhán, hanem hogy rajtad hogy mutat - és ugyanez áll a bőrszínre is. Nem az számít, hogy xy-nak milyen a bőre, hanem hogy te a saját bőröddel hogy tudsz jól kinézni.

2010. febr. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
ezaz,nem kell a divatot követni,add magad ami a szíved mélyén te vagy és dijjazni fogja biztos a fiúd,és akkor még nem is lesz az egésznek erőlködés szaga:)!
2010. febr. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
kösz, amugy tudom, h a divat nem kellene, h ennyire " eluralkodjon " rajtam, meg tanultunk a suliban médiaelméletet, és a média káros hatásaival is tisztában vok, de pont ebben rejlik az ereje, h nem tudatosan, hanem tudat alatt hat. ha érted, h mire gondolok. én ugy látom, h mindenki csak modellekkel akar jarni. én meg modell nem lehetek, annyira gebe még nem vok, de ugy érzem, h ha modell nem lehetek, akkor boldog se, soha. tudom, hülyeség. :S
2010. febr. 5. 12:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!