Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha a kiszemelte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a kiszemeltemet NE hódítsa meg egy csajozógép?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A történetben minden személy egy községben lakik.

Van egy kiszemeltem(17 éves lány, megye legjobb gimijébe jár, ott is jó tanuló egyetemre akar menni, nem volt még barátja), ő vele akarok kapcsolatot létesíteni. Erre a lányra ráhajtott egy másik falusi srác egy tipikus csajozógép, volt már vagy 20 csaja, füves cigizik, szereti az egy éjzakáskalandokat stb.. A kiszemeltem is ismeri, de egyre többet vele lóg vele hülyíti, nem veszi észre milyen ez a gyerek, lehet szerelmes nem tudom.



Tudjátok nem érdekelne, de tudom ő is úgy fog járni ,mint sok lány, a faluban, meg máshol is. Lefeküdt velük többször is utána viszlát. Én nagyon nem akarom ,hogy ő is így járjon.



#Volt #senkim.
2014. dec. 22. 22:35
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

"egy rakat jó csajt látok az utcán is béna kinézetű csávókkal."

Melyik bolygón?

2014. dec. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
pl. magamat, amikor egy szép szőkével voltam. :)
2014. dec. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
AZ normalis dolog hogy megsugja es keres mast.Ket leheto"seged van vagy felszeded a csajt,vagy nem.
2015. febr. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Jól elhúzódik ez a probléma, ha figyelembe vesszük, hogy több mint két éve írtad ki a kérdést...


Azóta feltehetően már minden megtörtént aminek megkellet történnie.

2017. febr. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Hogy alakultak a dolgok? Elérted,hogy ne csak a kiszemelted legyen?
2017. márc. 1. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!