Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha a kiszemelte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a kiszemeltemet NE hódítsa meg egy csajozógép?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A történetben minden személy egy községben lakik.

Van egy kiszemeltem(17 éves lány, megye legjobb gimijébe jár, ott is jó tanuló egyetemre akar menni, nem volt még barátja), ő vele akarok kapcsolatot létesíteni. Erre a lányra ráhajtott egy másik falusi srác egy tipikus csajozógép, volt már vagy 20 csaja, füves cigizik, szereti az egy éjzakáskalandokat stb.. A kiszemeltem is ismeri, de egyre többet vele lóg vele hülyíti, nem veszi észre milyen ez a gyerek, lehet szerelmes nem tudom.



Tudjátok nem érdekelne, de tudom ő is úgy fog járni ,mint sok lány, a faluban, meg máshol is. Lefeküdt velük többször is utána viszlát. Én nagyon nem akarom ,hogy ő is így járjon.



#Volt #senkim.
2014. dec. 22. 22:35
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Én is hasonló vagyok ,mint a lány , bár gyengébb iskolában, de iskola TOP3 legjobb tanulója közt vagyok. Amikor szünet van, nagyon sokat dolgozok a mezőgazdaságban, segítek anyának. Anya egyedül nevel.
2014. dec. 22. 22:36
 2/25 anonim ***** válasza:
hát figyelj ez a lány döntése nem igazán hiszem hogy megtudnád védeni
2014. dec. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
93%

Felesleges erőlködés a lányokat megpróbálni megmenteni a saját hülyeségétől, túl hamar tenne sírba.

Hajts rá te is és, ha nem téged választ akkor utána úgyis megbánja miután kihasználja a srác, akkor pedig már szard le.


Azzal nem érdemes próbálkozni, hogy megpróbálod aláásni a másikat, ugyanolyan gerinctelen viselkedés mint hazugságokkal hülyíteni egy lányt.

2014. dec. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de valószínűleg őt fogja választani, a nők többsége sajnos ilyen, nem a jófiúkra nedvesedik be a puncijuk. Izgalmas faszi kell nekik, csak az a kérdés, hogy később tanulnak-e a hibáikból. A legtöbben sajna nem.
2014. dec. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Csak ha összejönnek, akkor a lány majd ki lesz használva ,mint a többi csaj.
2014. dec. 22. 22:41
 6/25 anonim ***** válasza:
32%
Hogyha a lánynak bejön egy olyan f@.szi, aki egy "tipikus csajozógép, volt már vagy 20 csaja, füves cigizik, szereti az egy éjzakáskalandokat" akkor nyilván megfontolandó, hogy kell-e neked egy ilyen, lehet mégse annyira jó ha nem pattintja le egyből a falusi Józsikat.
2014. dec. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon hasonló az én történetemhez, amiben én voltam a lány. Volt egy srác, aki nyomult rám, és volt egy srác, akivel együtt lógtam (tipikus rossz fiú, mint az általad leírt srác.) Egyik sem érdekelt igazán, de nagyon idegesített az a srác, aki folyton rám írt, hogy ne válasszam azt a gyereket, drogozik, mindenkit csak megfektet. Noha igaza volt, mert a srác valóban olyan típus volt, mégsem jöttem volna össze egyikkel sem. Szóval szerintem a legjobb, amit tehetsz, ne szólj bele. Ha a lány belemegy a kalandokba a sráccal,őt minősíti. Szerintem hajts te is rá, aztán meglátod mi lesz :) 17/L
2014. dec. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Egy módon győzhetsz, ha te előbb viszed ágyba. De ez nem a te stílusod ahogy látom úgyhogy fogadd el a vereséget és a csaj döntését.
2014. dec. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
#5: Az az ő baja. Más kárán tanul az okos. Ránk mondják, hogy a farkunk vezet bennünket, hát sokszor a nők sem viselkednek másképpen, ezért is mennek bele mindenfélébe. Aztán persze a pasi a hibás, ha kihasználja őket.
2014. dec. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
15%
Én barátnőmre ráküldtem a város legjobb pasiját. Tehát én nem hogy eldugtam , féltékenykedtem stb... mert jobb az elején tisztázni milyen a vére. És ellen állt neki szal eléggé megnyugodtam :)
2014. dec. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!