Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha a kiszemelte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a kiszemeltemet NE hódítsa meg egy csajozógép?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A történetben minden személy egy községben lakik.

Van egy kiszemeltem(17 éves lány, megye legjobb gimijébe jár, ott is jó tanuló egyetemre akar menni, nem volt még barátja), ő vele akarok kapcsolatot létesíteni. Erre a lányra ráhajtott egy másik falusi srác egy tipikus csajozógép, volt már vagy 20 csaja, füves cigizik, szereti az egy éjzakáskalandokat stb.. A kiszemeltem is ismeri, de egyre többet vele lóg vele hülyíti, nem veszi észre milyen ez a gyerek, lehet szerelmes nem tudom.



Tudjátok nem érdekelne, de tudom ő is úgy fog járni ,mint sok lány, a faluban, meg máshol is. Lefeküdt velük többször is utána viszlát. Én nagyon nem akarom ,hogy ő is így járjon.



#Volt #senkim.
2014. dec. 22. 22:35
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

Akkor már ezt megakadályozni nem tudom?


Olyan rossz, ez a lány nem érdemelné meg.

2014. dec. 22. 23:02
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Ha olyan okos, mint, ahogy leírtad, akkor bízzál benne, h most se tüzel majd. :)


Sok lány nem érdemelné meg, de hát ezt nem tanítják az iskolákban, szóval ez van. Mondjuk, ha tanítanák, akkor se érne semmit, vizsga után üríteni kell a dolgokat. :DDD

2014. dec. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Meg fogja dugni,ez ketsegtelen.
2014. dec. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
85%

én nagyon nem bírom,mikor valaki azzal jön,h " ó,csak vele ne,mert csalódni fog" közben meg önzőségről van szó.

Te is jössz azzal,h nem akarod,h rosszul járjon a lány, a kiszemelted , akkor nagyon nyilvánvaló,h nem azért nem akarod,mert félted,hanem mert neked kell .szerintem ez önzőség.

Ha kiszemelted,és tényleg szeretnéd őt,akkor tegyél érte . a lány meg tudni fogja ,mit miért csinál,ha belemegy vmi rosszba,akkor az az ő gondja lesz , ne próbáld elterelni az önzőséged. tegyél érte,ha szeretnéd ,h együtt legyetek.és pont.

2014. dec. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

Azért is ,mert féltem ,ennek a csávónak már hány meg hány csajt megfektetett egy igazi Casanova.

Ez a lány a kiszemeltem is így fog járni. Tudod ,nekem dolgoznom kell, így nincs mindig idő elmenni hozzá.

Meg még nekem se volt senkim ,mint a lánynak, egy csajozógép csak tudja mi kell a nőknek.

2014. dec. 23. 13:43
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

De látod ,nem érted ,h mit írtam . Ugyanazt leírtad,mint korábban .

Most itt nem azon van a hangsúly,h milyen Casanova ,meg h tud csajozni a srác,az az ő dolga . A lány fog választani , ott lesz a Casanova és ott leszel te.

A közeledik felé .stb , te pedig azon aggódsz ,h mi lesz a lánnyal,és h milyen módszereket használ a srác.

Ahelyett,h te magad cselekednél, és tennél azért ,h felkeltsd az érdeklődését feléd.

2014. dec. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
53%

Hagyjuk mar ezt hogy "nem akarod hogy csalódjon". Magadnak akarod es kesz. Semmi baj ezzel.


Egyebkent a kis 17 eves szüzike mar nagyon ki lehet ehezve es ha van annyi esze mint irtad felogja hogy mire kell a sracnak.

2014. dec. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
16-os + tényleg próbálj alkotni vmit.
2014. dec. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Nézz ki jobban, mint a másik srác! Másképp esélyed sincs.
2014. dec. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
19-es blödség, simán van esélyed, ha szimpatikus és normális vagy, egy rakat jó csajt látok az utcán is béna kinézetű csávókkal. Ez nem csak ennyi, h külső sztem, bár sok csajnak igen, de azokkal nem kell foglalkozni.
2014. dec. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!