Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon gáz hogy ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz hogy ennyire odavagyok érte? Nem is biztos hogy válaszolna

Figyelt kérdés

:(

Mennyire lenne megalázó rám nézve ha boldog karácsonyt kívánok egy olyan srácnak aki nem hajlandó szóba állni velem? Ti mit gondolnátok ha olyantól kaptok üzenetet akit leráztatok?



2014. dec. 20. 11:35
1 2
 11/14 anonim válasza:
Hány évesek vagytok?:)
2014. dec. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

1) Mi az hogy lerazott? Biztos hogy semmi eselyed? Mi tortent?

2) Szerintem nyugodtan írj neki annyit hogy "Boldog Karacsonyt",semmi mast.

2014. dec. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
biztos. elcsesztem a dolgot és nem akar már engem. pedig egész jól indult:(
2014. dec. 21. 03:03
 14/14 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de fel a fejjel. Tapasztalatból mondom, hogy az emberek 98-99%-a semmi esélyt nem ad arra, hogy ha hibáztál, akkor kijavíthasd, vagy hogy legalább megpróbáld megmagyarázni. Én is számtalanszor jártam már úgy, hogy elhajtottak a csajok, mert voltak/vannak hibáim, ők bezzeg biztosan tökéletesek, aztán meg majd nyafognak, hogy összeakadtak egy bunkóval, aki nem becsüli őket stb.
2014. dec. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!