Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon gáz hogy ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz hogy ennyire odavagyok érte? Nem is biztos hogy válaszolna

Figyelt kérdés

:(

Mennyire lenne megalázó rám nézve ha boldog karácsonyt kívánok egy olyan srácnak aki nem hajlandó szóba állni velem? Ti mit gondolnátok ha olyantól kaptok üzenetet akit leráztatok?



2014. dec. 20. 11:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én azt gondolnám, hogy megint akar valamit.
2014. dec. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
akarnék...
2014. dec. 20. 11:39
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Én örülnék neki, de függ a helyzettől.

Összevesztetek ?

2014. dec. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
nem. csak nem akar tőlem semmit. én meg bele vagyok zúgva...:(
2014. dec. 20. 11:40
 5/14 anonim ***** válasza:
76%
Ne fuss utána, csak kiröhögteted magad. Tudom, milyen érzés, hogy lerázott, de jobb, ha elfelejted. Én is megpróbálom ezt tenni azzal a csajjal, akinek nem kellettem, és egy nagydumás bulizóst választott helyettem. Nem keresem, ő se keres engem, nem is akarom, hogy keressen, legyen boldog úgy, ahogy akar. Legyen benned egy kis tartás, és mutasd meg, hogy nélküle is tudsz élni.
2014. dec. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem meg arra számít, hogy írsz neki. Ne írj neki semmit, hátha piszkálja egy kicsit a csőrét majd, és elkezded érdekelni.
2014. dec. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat:)

szerintem se kellene írnom. de úgy hiányzik:(

2014. dec. 20. 11:45
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy hangos sóhaj mellett azt gondolnám, hogy már megint mit akarhat. Azért visszaírnám, hogy "neked is", de ennyi.

Szerintem ne írj neki semmit. Nem érdemes olyanra pazarolni az időt, aki nem akar tőled semmit. Próbáld meg elfelejteni.

2014. dec. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
76%
Bird ki...még ha nehéz is...Tényleg ne fuss soha pasi utàn..Ne nevettesd ki magad.Inkabb próbàld meg elfelejteni :) Nehéz lesz,de menni fog !
2014. dec. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Bezzeg ha egy pasi írta volna ugyanezt, akkor írnátok, hogy milyen beszari, meg hogy legyen egy kis önbizalma, stb... XD
2014. dec. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!