Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondják ki olyan könnyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják ki olyan könnyen a szeretlek-et a fiúk?

Figyelt kérdés
Nemrég szakítottam a barátommal, 3 hét után simán kimondta h szeret.Egyszer msn-en,egyszer pedig élőben,mondjuk kicsit ittasan. Van egy másik srác,akivel elég rég beszélgetünk, ő szeretne velem járni,stb.Sms-ben azt írta,hogy "mert még mindig szeretlek." ,kicsit persze elvicceskedve más dolgokkal még itt,de akkoris.Egyik fiú sem azért mondta,mert ezt "vártam" volna el tőle,sőt..nem is volt olyan a helyzet,maguktól mondták. Ti mit gondoltok?
2010. jan. 31. 20:10
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Ja kiegészíteném: nem emiatt szakítottunk,és mikor szakítottunk,mondta h " kezdett szeretni ".. ha kezd,akkor minek mondja?!
2010. jan. 31. 20:11
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi a 3. randin már simán mondtuk,mert ugy is éreztünk.Már 4 éve eggyütvagyunk:D
2010. jan. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

en minden lanynak mondom azt h szeretlek. msnen, eloben, akarhol. miutan abbamaradt a beszelgetes.:)


Szeretlek!:D

2010. jan. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
ezaz: úgy is éreztétek. Az elsőnek említett srác még csak kezdett szeretni, a másikkal pedig semmi nem volt még köztünk,és habár ismerjük egymást,csak msnen beszéltünk kb. Ezért is kérdezem.:)
2010. jan. 31. 20:13
 5/14 A kérdező kommentje:
oh köszi:D
2010. jan. 31. 20:13
 6/14 anonim ***** válasza:
Hát ez igaz.Akkor viszont a kérdésedre nem tudom a választ:)
2010. jan. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A szeretlek és a szerelmes vagyok beléd két külön fogalom...
2010. jan. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele,köszönöm..de ez nem sokat segített.
2010. jan. 31. 20:23
 9/14 anonim ***** válasza:
20:18 Egyetértek veled! Nem mind1. Én például még csak egyszer hallottam pasitól, hogy szeretlek az is kínos volt, mer tő komolyan gondolta, én meg nem éreztem ugyanazt. Azóta se hallottam. Szóval szerintem inkább nehezen mondják ki. Ezért én sem mondom ki! Azért sem! XD
2010. jan. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ajj,én is mondom a legjobb barátomnak,hogy szeretlek,pedig fiú.És ő is nekem.Tudom milyen a nemszerelemből mondott szeretlek.:D De mindegy inkább hagyjuk ezt a dolgot,nem fontos.
2010. jan. 31. 20:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!