Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Buliban te smárolnál úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Buliban te smárolnál úgy sráccal h csak a nevét tudod és sokat táncoltok együtt?

Figyelt kérdés
2010. jan. 31. 16:24
 1/8 anonim válasza:
ha épp nincs barátom, akkor miért ne?:D
2010. jan. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Uhm,talán ribancosa hangzik, de az ital hatására azért az ember bevállalósabb, én amikor nem volt barátom minden bulin smároltam 1-2 sráccal, pedig a nevüket sem tudtam.De az csak csók volt,nekünk annyit jelentett mintha táncoltunk volna.


És nem lettem tőle ribanc...Mondjuk engem egy sem tudott megdugni buliban sem mást nem tettem velük.

2010. jan. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
egyetértek az elöző válaszadóval, miért ne?:) nekem vagy 10 fiúval volt ilyen SZITUM( nem nem vagyok ribanc, az akkor lennék ha minden héten mással lefeküdnék:D) egy jó tanács: ha csak ennyit akarsz számot nehogy adj:D
2010. jan. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nekem volt olyan h nevét sem tudtam nem is táncoltunk, csak odamentem és lekaptam
2010. jan. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
ribancok
2010. jan. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hat azert xtem elotte eljutnank a nevekig ha mas nem :P nagyon jo pasi kell legyen en meg nagyon bevallalos hangulatomban es pasizos hangulatomban... es persze szingli.
2010. jan. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Persze hogy smárolnék vele ha tetszik!
2010. jan. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ja bejön és nincs barátom igen
2010. jan. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!