Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudom h. lye kérdés de válaszo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom h. lye kérdés de válaszolnál?

Figyelt kérdés

Szóval, mit tennél ilyen helyzetben? Van egy szerelmed akit nagyon szeretsz, mindennél jobban. Két vagy tobb gyereket akarsz.. Mikor megszuletik az 1. gyerek nagyon csúnya lesz, de tényleg nagyon ronda és aránytalan! Hagynád, hogy a másik gyereked is ilyen legyen és egy életen át szenvedjen miatta vagy pedig inkább már azt akarnád, hogy másik embertol legyen a másik gyerek?

Mert a vérszerinti testvérek nagyon hasonlítanak egymásra...


2010. jan. 31. 13:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

hát nem vagy teljesen százas kedves kérdező

amúgy a szülőknek akkor is szép a gyereke ha mások szerint borzalmas ronda,de attól függetlenül a testvére lehet,hogy aránylag szép lenne lg-is a testvérétől.

2010. jan. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én ismerek egy testvérpárt, mindketten lányok és 2 év különbség van köztük. Az idősebb elég csúnya szegény, viszont a fiatalabb egy gyönyörű bombázó...ennyit a hasonlóságról.
2010. jan. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!