Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudom h. lye kérdés de válaszo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom h. lye kérdés de válaszolnál?

Figyelt kérdés

Szóval, mit tennél ilyen helyzetben? Van egy szerelmed akit nagyon szeretsz, mindennél jobban. Két vagy tobb gyereket akarsz.. Mikor megszuletik az 1. gyerek nagyon csúnya lesz, de tényleg nagyon ronda és aránytalan! Hagynád, hogy a másik gyereked is ilyen legyen és egy életen át szenvedjen miatta vagy pedig inkább már azt akarnád, hogy másik embertol legyen a másik gyerek?

Mert a vérszerinti testvérek nagyon hasonlítanak egymásra...


2010. jan. 31. 13:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ez h*lye kérdés, már bocsi. Amúgy meg mi van ha miattad lett ronda az a gyerek? Nem törvényszerű, hogy az apa miatt az. Meg nagyon sok baba aránytalan és csúnyácska, de lehet, hogy tizenéves korára meg egy gyönyörű gyerek lesz belőle. :) Nem tudom, hogy te milyen felfogással vagy a dolgokról, de ha szeretek valakit és picit csúnyácska lesz a gyerek, akkor se jutna ilyen eszembe....
2010. jan. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
tényleg hülye a kérdés,mert attól,hogy az első gyerek esetleg csunyuskább,az nem jelenti azt hogy a második ill.sokadik is az lesz:)
2010. jan. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
tényleg hülye kérdés, egy minden anyának a saját gyereke a legszebb, még ha igaziból csúnya is, és nem szokás azért félrekufircolni,hogy szebb legyen a gyerek....ez hülyeség...
2010. jan. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
lehet h most csúnya de 20 év mulva lehet tiszta menő lesz...én kinézetem 30 évvel ezelőtt tényleg tökéletes lett volna most mégis a kis puhap öcsű emo a divat :D
2010. jan. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Bazeeeeeeeeeg, te nem vagy százas.....vér szerinti testvérek sem törvényszerű hogy hasonlítsanak egymásra. Nem ártana beleásnod magad egy kicsit a genetikába....

Akkor sajnálom igazán a gyereket csak, ha az eszét meg tőled örökölte xd

2010. jan. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Csak feltételezzuk, hogy mondjuk az apa miatt lesz csúnya a gyerek... ez nem komoly kérdés csak úgy gondolkoztam ezen XD
2010. jan. 31. 13:22
 7/12 anonim ***** válasza:
szerintem alapból senki nem látja csúnyának a saját gyerekét
2010. jan. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

szerintem épeszű ember nem gondolkozik ilyeneken?! akkor most közvélemény kutatás: VALAKI MÁS GONDOLKOZOTT MÁR EZEN VAGY HASONLÓN?


Első válasz: én még soha..

2010. jan. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem hasonlítunk a nővéremmel, de biztos, hogy tesvérek vagyunk.
2010. jan. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én sem gondolkoztam még ilyenen.
2010. jan. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!