Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kakis kérdés. Válaszolnál?

Kakis kérdés. Válaszolnál?

Figyelt kérdés

Hozzátáplálok már 1.5 hónapja,6 hós múlt pár hete a babám. Most 4 napig nem volt széklete így adtam neki egy negyed glicerines kúpot.5 perc múlva volt eredmény.Egy pici pötty,plussz a kúp.

De az a pici nagyon,vagyis extra büdi volt-eddig még ilyen nem - és nagyon világos.Még sose volt ilyen világos a kakija.

Egyébként elmondhatatlanúl jó kedvű,semmi hasfájás stb...



Volt valaki így?

Nagyon kivagyok és aggódok h nehogy baj legyen.

Délbe és délután kap valami gyümit, nagyon figyelek,h olyat kapjon ami lazító,de hiába....


Kap napközbe teát,egyébként a többi étkezése még cici.


Kérlek,valamit írjatok,ha voltatok hasonló helyzetbe.


Köszönöm: M.


2010. jan. 19. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:
milyen gyümit kap?
2010. jan. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg a kamillateát, nekünk bejött. (én tettem bele egy pici cukrot, és így nagyon megitta)
2010. jan. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia, mi is ilyen problémával küzdünk, lassan 8 hónapos a lánykám és másfél hónapja hozzátáplálok. Kérdeztem az orvosunkat,hogy lazitsak a székletén, mert szegénynek elég nagy erőlködés mire kinyomja + néha csak kúppal megy egyébként is, azt javasolta hogy ne adjak neki: répát, almát, banánt, mert az megfogja, a szilva, őszíbarack, tök lazítja, ha így se lesz jó akkor jön a laevolac szirup, az enyhén hashajtó hatású. Nem szeretnék neki mesterséges dolgokat adni, de így sem megy, hogy kínszenvedés minden kaki..
2010. jan. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
53%
Szia! Babám 4hónaposan 7 napig nem kakilt.Anyatejes volt,és mivel mondták hogy előfordulhat ilyen,fogcsikorgatva de vártam hogy legyen valami, aztán a 7. napon megtörtént a kaki és minden ok. volt utána.Szóval ez előfordul és ha nem fáj a pocija, és a kedve is jó akkor ne erőltesd a kakilását kúppal,vagy hőmérővel.Én narancs levet ajánlanák,bár azt ilyen kicsinek nem szokták adni.Ha esetleg cukrozod a teáját,vagy a kapott ételei cukor tartalmúak,azt ajánlott elhagyni pár napra,mert a cukor is megköti a kakit.A nővérem a 7hónapos babájának extrudált kukorica pelyhet adott,és azzal sikerült a kakijuk.
2010. jan. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!