Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vagy csak szerencsétlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vagy csak szerencsétlen vagyok, hogy csak ilyenekkel beszélek és találkozok?

Figyelt kérdés

Minden sráccal akivel összeismerek első beszélgetés jól meg. Aztán 2.nál meg már ott van fejében a szex. És felhozza a szex témát.


Vagy pedig már 1. beszélgetésnél már szex-ről van szól.


Nem azt mondom számomra nem fontos szex, de nem első. (ez olyan probléma?)

Nekem először lelkitárs kell, aztán jöhet az is.

Nincs ilyen pasi? Vagy csak szerencsétlen vagyok?


2010. jan. 31. 02:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
ez gyakran így van. Nekem is gyakran kószál a fejemben ez a téma. Ez viszont nem feltétlenül jelenti azt, hogy tapló, és otthagyna az első alkalom után.. legalábbis én nem szoktam ilyet.
2010. febr. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
MINDEN PASI CSAK DUGNI AKAR ÉRTSÉTEK MÁR MEG
2010. febr. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Funktasztikus ***** válasza:
Igen:D
2010. febr. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

hát a világ igazságtalan a jó fiúk hárpiákat kapnak

a rosszfiúk kedves lányokat ebböl adódik hogy mindkét nemnek megvan egymásrol a vélménye (himsovinizmus, feminizmus) szerény véleményem szerint csak az össze sfeministát és himsovinisztát bekéne zárni és felgyujtani öket és utűna nem lenne ien kérdés :P

2010. febr. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Kislány,majdnem minden pasinak szex az első...

1000ből/999nek..

az az egy pedig buz.i..

sajnos ez a mai világ:(

lelki társ nem kell a fiúknak, csak a buliban seggrázós pic.sák, akiket megkaphatnak..

2010. febr. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!