Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vagy csak szerencsétlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vagy csak szerencsétlen vagyok, hogy csak ilyenekkel beszélek és találkozok?

Figyelt kérdés

Minden sráccal akivel összeismerek első beszélgetés jól meg. Aztán 2.nál meg már ott van fejében a szex. És felhozza a szex témát.


Vagy pedig már 1. beszélgetésnél már szex-ről van szól.


Nem azt mondom számomra nem fontos szex, de nem első. (ez olyan probléma?)

Nekem először lelkitárs kell, aztán jöhet az is.

Nincs ilyen pasi? Vagy csak szerencsétlen vagyok?


2010. jan. 31. 02:29
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
20/L
2010. jan. 31. 02:32
 2/15 anonim ***** válasza:

biztos van... csak ritka :)

A pasik gondolkodásába beleivódik a szex... ez ugyanolyan mint ahogy a munkásemberhez hozzátartozik a sör.

Mindenhol vannak kivételek... csak ki kell várni, meg kell találni.

Kívánok neked kellő kitartást hozzá

24F

2010. jan. 31. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:

Szia(sztok)!

A szex természetes velejárója a férfi-nő kapcsolatnak. Hogy mikor kerül elő a téma, az azon is múlik, hogy az aktuális párod mennyire képes Rád hangolódni, mennyire figyel Rád. Találni fogsz olyan pasit, aki megfelel az igényeidnek. De azt ne hagyd figyelmen kívül, hogy számunkra is fontos a szex. Mint ahogy számodra is. Fontos, hogy ne légy görcsös, ha szóba kerül a testiség. Nyugodtan fogalmazd meg a saját elgondolásodat a témával kapcsolatban. Ha fontos vagy a srácnak, el fogja fogadni.

Biztos vagyok benne, hogy van ilyen pasi és hogy nem vagy szerencsétlen.

Sok sikert! ;)

2010. jan. 31. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Hát én biztos nem merném felhozni ezt a témát még a 3. találkozáskor se:D

19/F

2010. jan. 31. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Egyszerű nem a pííírszingezett, vasalthajú, "lafahímekkel " kell kezdeni, hanem a kicsit"visszahúzódóbbakkal" msot komolyan, mit vársz? Ha azokhoz mész, inkább előbb mint utóbb merül fel, míg a második, biztos cska akkor hozza fel ha úgy érzi te is azt szeretnéd...
2010. jan. 31. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
hu de meghuználak ha a többi fiu annyira akar én mért ne akarnálak mi fiuk szeretjük az olyan csajokat akik előbb cselekednek aztán beszélnek :) :) :)
2010. febr. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
tényleg hajnali 2 órakor irtad a kérdésedet? komoly légysz-s válaszolj
2010. febr. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

igen.

Miért? Nem mindegy mikor írom?

2010. febr. 1. 18:39
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem, a lányoknak mi baj van a szex témával. Vagy ha le akar fektetni, azt megértem, hogy nem tetszik, de ha felhozza, mint témát, akkor miért kell eldobni az agyad? Ha kicsit értelmesebb pasival beszélgetsz, s ő is felhozza(mert miért ne hozná fel), akkor meg kell mondani a véleményedet. Vagy tetszik neki, vagy nem. De ha nem szólsz erről semmit nekik, akkor nem fognak változtatni ill. nem találsz olyat. A másik fele meg, hogy az is baj lehet, hogy nem olyan témáról van szó, amiről ő tud beszélgetni. Lehet, hogy amiatt kerül elő a szex téma, mert arról mindenki(legalábbis a nagy többség) tud beszélgetni. Sztem. 21/F
2010. febr. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Hál istennek a barátom nem ilyen:D

Nem ez volt az elsődleges számára,de most már eléggé előtérbe került, de nem bánnom.

2010. febr. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!