Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Reszegen ossze-vissza dug,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reszegen ossze-vissza dug, mindenkivel kikezd, ha csajozasrol van szo, akkor meno, bator, viszont ha rolam van szo, olyan, mint aki fel, miert?

Figyelt kérdés

Parszor probalt kozeledni felem, de soha nem foglalkozok vele, atnezek rajta. Mas csajoknak odakiallt, ketertelmu dolgokat mond, nekem sokszor alig mer koszonni, maskor meg jo hangosan odakiallt, hogy szia.

21L


2014. dec. 1. 10:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
mi a kérdés? kerüld messziröl egyébként ha akarna is bármit
2014. dec. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Azt remeli hogy beleszeretsz es megdughat.
2014. dec. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Szeretne téged is megkapni, de mivel az eddigi módszereivel nem sikerült, most nem tudja, hogyan is kellene.

(Csak hozzáteszem, bár nyilván ez eszedbe sem jutott, érzelmi szál biztos nem fűzi hozzád, különben nem dugna össze-vissza és nem kezdene ki mindenkivel)

2014. dec. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Paraszt és kész!
2014. dec. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Kerulom, soha nem is szoltam meg hozza, levegonek nezem, de o folyton bamul, mosolyog ram, neha pedig kepes odajonni mellem, persze hiaba, mert nem allok vele szoba.
2014. dec. 1. 10:37
 6/13 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy erzelmi szal nem fuzi hozzam, bar testileg ugy nez ki kellenek neki.
2014. dec. 1. 10:38
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy tetszel neki testileg, ha nem tetszenél, nem akarna veled lefeküdni. A többi lány, akivel van, szintén tetszik neki testileg.
2014. dec. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Azért vald be kicsit izgatja a fantáziádat mert különben nem foglalkoztatna a dolog.Téged nehezebb prédának tart mert Te jobb vagy mint a többi.Ha kitartó elöbb utobb megadod magad és egy nagy kufirc lesz belőle ami azért vald be is olyan rosz.
2014. dec. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Téged nem érdekel, de azért ide írogatsz kérdést róla.
2014. dec. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy nem erdekel! Egy szoval se, de tudom,hogy soha nem fog megkapni, mert nem egy ilyen pasit erdemlek.
2014. dec. 1. 11:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!