Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Belehalhatok hogy fiatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belehalhatok hogy fiatal lányként mindenkivel védekezés nélkül szexelek?

Figyelt kérdés
2014. szept. 30. 00:20
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Hallottal mar az AIDS nevu betegsegrol? A mehnyakrakrol, hepatitisrol?
2014. szept. 30. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Rövidtávon nem..
2014. szept. 30. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Az AIDSről igen de az elég ritka plusz nem a tizen-huszonéves pasik körében. A másik kettőt el lehet szexel kapni?
2014. szept. 30. 00:21
 4/30 anonim ***** válasza:
A méhnyakrákot konrétan a férfiak terjesztik akiknek nem megfelelő a higénia lent
2014. szept. 30. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:

Hat, ha ezekrol nem tudsz, akkor meg korai a szex, mert nem vagy tisztaban az alap dolgokkal. A rakot nem elkapni szoktak, de a promiszkuitasban elok kozott elegge sgyakran alalkul ki.

Meglepodnel, ha tudnad, mennyire terjed az AIDS Magyarorszagon a fiatalok kozott, es bar mar nem feltetlenul halalos, nem lanyregeny!

2014. szept. 30. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Olyannal nem fekszek le.. Fujj
2014. szept. 30. 00:23
 7/30 anonim ***** válasza:
Na veled sem feküdnék le! amugy az aids minden korosztályban megtalálható, nem kortól függ.
2014. szept. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
mennyire voltál konkrétan sexuális helyzetben? mert amikor nagyon forr a véred különösebben úgysem fog érdekelni mi van majd utána igen
2014. szept. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Én a gombát tapasztalom elég gyakorinak minden 3-4. pasi gombás és nem is tud róla. Persze én is hibás vagyok ilyen szempontból mert terjesztem de mind1
2014. szept. 30. 00:26
 10/30 anonim ***** válasza:
Az esély meg van rá
2014. szept. 30. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!