Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szörnyű álmom volt. Egy kb.9...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szörnyű álmom volt. Egy kb.9 éves kislányt akartam mindenáron megdugni. Mikor felkeltem, szó szerint hányingerem volt magamtól. Mitől lehetett?

Figyelt kérdés
Szóval valami kislány volt a lakásomon, álmomban, és nagyon magamévá akartam tenni, evett valami csokis süteményt, én meg lenyaltam a szájáról... De... Ez valami kegyetlen, undorító dolog. Milyen okai lehetnek egy ilyen álomnak? Nem kamu, ritka szar érzés volt...
2010. jan. 30. 23:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
23:29 ez sem igaz és te vagy a tudatlan! Olvass már egy kicsit utána de ne ilyen blikk színvonalú cikkekből. vagy majd ha ráérek, begépelem mi van a személyiség lélektan könyvembe. egy fejezet foglalkozik ezzen.
2010. jan. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ki ne találd..
2010. jan. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Hát, ha 100%-ig tudnák, hogy pontosan mi az álom, akkor már nem kutatnák.

Az emberi agyban és tudatban - pontosabban a tudatalattiban - még vannak feltáratlan területek, és azok egy része gyaníthatóan közreműködik az álmok létrejöttében. Még az is kérdéses, miért van arra szükség, hogy az információk rendezése közben ezek a képek úgymond kivetüljenek, azaz lássuk őket.

2010. jan. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

23:34

Az érdekelne, esetleg privát üzenetben is.

2010. jan. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!